Štai taip verslauja žvaigždės: Ivanka Trump pagauta plagijavusi batelius

Plagijavimo skandalai mados pasaulį sukrečia dažnai. Neretai aukomis tampa garsūs mados namai arba priešingai - mažai kam žinomi, bet talentingi kūrėjai, kurių darbus lengva ranka kopijuoja drabužių bei aksesuarų linijas pradėjusios garsenybės.

Šį kartą į dizaino nusavinimo istoriją pakliuvo garsaus verslininko Donaldo Trumpo dukra Ivanka. I. Trump moteris ne mažiau apsukri verslininkė nei jos tėtis. Manekenė jau kurį laiką valdo savo vardu pavadintą drabužių bei aksesuarų imperiją. Deja, aiškėja, kad prekių ženklas "Ivanka Trump" savinasi svetimas idėjas ir šias pristato kaip savas.

Vida Press nuotr.

Garsus prabangos prekių ženklas "Aquazzura" Ivankai Trump pareiškė pretenzijas dėl kopijuojamo dizaino. Nuotraukose, kuriose "Aquazzura" lygina savo ir Ivankos kurtą avalynę akivaizdu - batelių dizainas anaiptol nėra originalus. Ivanka taip įsibėgėjo, kad nuo "Aquazzuros" nugvelbė net ne vieną modelį.

Kairėje "Aquazzura", dešinėje "Ivanka Trump", net-a-porter.com ir lordandtaylor.com nuotr.

Kairėje "Aquazzura", dešinėje "Ivanka Trump", net-a-porter.com ir zappos.com nuotr.


One of the most disturbing things in the fashion industry is when someone blatantly steals your copyright designs and doesn't care. You should know better. Shame on you @ivankatrump! Imitation is NOT the most sincere form of flattery. #aquazzura #ivankatrump Proud of mine #madeinitaly #italiansdoitbetter 🇮🇹🇮🇹🇮🇹

A photo posted by Aquazzura by Edgardo Osorio (@aquazzura) on Mar 4, 2016 at 5:30am PST

Nenuostabu, kad savo įkvėpimu ji pasirinko būtent šių mados namų kūrybą. "Aquazzura" avalynė yra itin geidžiama garsenybių pasaulyje. Rihanna, Demi Moore, Natasha Poly, Kendal Jenner, Irina Shayk ir daugybė kitų stiliaus ikonų dažnai avi išskirtinio dizaino "Aquazzura" batelius. O štai kurtieji Ivankos beveik identiški, tačiau kur kas pigesni. Žinoma, I. Trump kompanija atrėmė kaltinimus teigdama, kad tai viso labo sezono tendencijos ir plagijavimu čia nė nekvepia. Bet ar tikrai?

Pinterest.com nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis