Kim aprangos triukas, kuris padeda atrodyti liekniau

Ar kada pastebėjai, kad figūringoji Kim Kardashian nors vilki skirtingus drabužius, renkasi beveik identiškus derinius. Būtent tokiais deriniais jai pavyksta sukurti trapesnės figūros efektą.

Kartais Kim Kardashian vilki figūrą pabrėžiančias sukneles, tačiau dažniausias jos derinys - kojas pabrėžiantis drabužis ir oversize (padidinto dydžio) švarkas.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Kim žino, kad jos kojos labai dailios, tad šį pranašumą ir demonstruoja. Taip pat plačiais korsetiniais diržais arba ties liemeniu aptemptais drabužėliais akcentuoja išraiškingą taliją. O štai dideli švarkai ir striukės maskuoja apvalainius K. Kardashian klubus ir nemažą užpakaliuką. Atsegti švarkai kuria aukštesnio ir siauresnio silueto iliuziją, kurios efektą sustiprina aukštakulniai. Retai kada pamatysi Kim avinčią plokščiapadžius.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Tiesa, šis aprangos triukas tinka tik dailiakojėms ir harmoningų figūrų merginoms. Jei tavo apatinė dalis stambesnė, siaurų kelnių ir plataus švarko derinys gali suteikti kresnumo ir pridėti papildomų kilogramų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis