Spalva, kuri pavers tave stiliaus dievaite

Kur buvęs, kur nebuvęs, ruduo ėmė ir nušvito. Gal šią savaitę tikros vasaros nepajusi, tačiau gali ja tapti pati - tereikia pasisemti stiliaus idėjų iš žvaigždžių ir iš naujo atrasti sodrius geltonus atspalvius.

Garsios ir stilingos moterys pastaruoju metu lyg susitarusios rodo išskirtinį dėmesį geltonai spalvai. Vienos renkasi tik detales, kitos vilki geltonai nuo-iki.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Jei ryški mada tau nekelia baimės, drąsiai šok į geltonus drabužius. Kad neatrodytum tarsi saulės plėmas, rinkis skirtingų faktūrų audinius. Pavyzdžiui, kaip Rita Ora - pūkuotą megztinį, lygaus audinio kelnes ir lakuotos odos aukštakulnius.

Vida Press nuotr.

Nors vienas populiaresnių derinių yra geltona ir juoda, juo nepiktnaudžiauk. Geltona apranga ir juodi aksesuarai - taip, bet geltona palaidinė, juodos kelnės ir geltoni bateliai kažin ar pasiteisins, rizikuoji atrodyti tarsi bitutė. Verčiau geltonus atspalvius derink su pilkais, rusvais, smėlio, violetiniais ir balta. Madingiausias 2016 m. derinys - geltona ir kvarco arba dūminė rožinė.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis