Išbandyk su savo nuotrauka - kokia šukuosena tau labiausiai tiktų

Kuomet prasideda kalba apie kardinalius plaukų stiliaus pokyčius, dažnas pasakytų: „Kirpk, dažyk, čia juk plaukai, ataugs!“ Deja, realybėje viskas ne taip paprasta ir gražu. Plaukai per mėnesį paauga vos 1 – 1,5 сm (kuo ilgesni plaukai, tuo lėčiau jie auga), taigi paskaičiuok, kiek laiko gali prireikti, norint susigrąžinti buvusią šukuoseną. O ar žinojai, kad nuo 30 metų plaukų augimo tempai gerokai sumažėja?

Negana to, už plaukų augimą atsakingi ir mūsų genai. Kitaip tariant, viskas nuspręsta iš anksto - galėsi džiaugtis ilgais ir vešliais plaukais be didelių pastangų, ar vis dėlto teks gerokai pasistengti. Statistiniais duomenimis vidutinė žmogaus plaukų gyvenimo trukmė siekia iki 2000 dienų, o vidutinis augimo greitis per dieną - 0,35 mm. Vadinasi, per visą plauko gyvenimo laiką teoriškai jis gali išaugti iki 80 cm.

Taigi, kai kitą kartą kas nors tau sakys „Kirpk drąsiai, ataugs!“, galėsi pažerti jiems šiuos skaičiukus. O jeigu jau ir pati įsitikinai, kad turėti ilgus ir žvilgančius plaukus nėra pati lengviausia užduotis, tuomet siūlome tau atkreipti dėmesį į kelias esmines klaidas, kurias galbūt darai.

1) Visų pirma turi pasirūpinti pakankama savo plaukų drėgme. Jeigu plaukams trūks vandens, nepadės net pačios geriausios plaukų priežiūros priemonės ar procedūros. Įprask šalia savęs visuomet turėti vandens, kad dienos bėgyje išgertum bent 2 litrus.

2) Prisipažink, kaip dažnai palepini savo plaukus kaukėmis, aliejais ar losjonais? Tai daryti tiesiog būtina! Viena dažniausių klaidų - neteisingai naudojamos priemonės. Dauguma merginų šias priemones įtrina į galvos odą, į šaknis. Tačiau jos yra skirtos plaukams, tad jomis reikėtų ištepti plaukus – 10 cm nuo galvos odos. Jei ištrinsi galvos odą ir šaknis, plaukai tiesiog ims greičiau riebaluotis – taigi, padarysi sau meškos paslaugą. Mes tau rekomenduojame išbandyti GLISS KUR priemones.

Priemonę rinkis, jeigu tavo plaukai nualinti. Junginys su 8 vertingais puoselėjančiais aliejais optimaliai saugo plaukus nuo karščio, nepalieka nuosėdų.

Priemonę rinkis, jeigu tavo plaukai labai pažeisti ir išsausėję. Aliejinis eliksyras su išskirtiniu vertingų aliejų mišiniu intensyviai puoselėja, tačiau yra stebuklingai lengvas ir pamaitina plaukus jų neapsunkindamas. Plaukai tampa lankstūs, paklusnūs ir spindintys.

Priemonę rinkis, jeigu tavo plaukai ypač nualinti ir šiurkštūs. Išskirtinės kreminės sudėties junginys pavirsta besvoriu serumu, kuris suteikia plaukams šilko švelnumą ir pastebimo lankstumo.

3) Ar teisingai trenki savo plaukus? Kartą per savaitę trink galvą giliai valomuoju šampūnu – kad pašalintum ne tik nešvarumus, bet ir naudojamų priemonių likučius. Iš pradžių ištepk kondicionieriumi tik dalį plaukų – maždaug nuo ausų iki pat galiukų, kad sukurtum apsauginį barjerą. Dabar jau gali trinkti galvą šampūnu – įmasažuok jį ties šaknimis, tada išmuiluok visus plaukus ir galiausia kruopščiai išskalauk vandeniu: jie bus švarūs, bet neišsausės. Galiausia perliek juos šaltu vandeniu – jis prispaudžia ir išlygina plaukų kutikules. Nepatingėk trinkdama plaukus pamasažuoti galvos odos. Taip pagerinsi kraujotaką ir tuo pačiu paspartinsi plaukų augimą.

Na, o dabar grįžkime prie mūsų temos - kardinalių plaukų pokyčių! Jei vis tik jauti, kad metas permainoms jau pribrendo, bet drąsos eksperimentuoti šiek tiek trūksta, siūlome tau išeitį - virtualius pokyčius, kurie padės lengviau priimti sprendimą. Mes pabandėme ir štai kokie rezultatai! PROGRAMĖLĘ RASI ČIA. Tau tereikia įkelti savo nuotrauką ir pirmyn!

Taip atrodo mūsų natūrali gražuolė mergina

O žemiau - skirtingi jos pokyčiai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis