Plaukų kontūravimas, padedantis išryškinti gražiausius tavo veido bruožus

Pasaulis, visiškai pametęs galvą dėl veido kontūravimo, žengė dar vieną žingsnį ir praplėtė bruožų paryškinimą dar viena sfera – ar esi girdėjusi apie plaukų kontūravimą?

Visos susidūrėme su ta situacija, kai pradėjome kontūruoti veidą ir supratome, kad čia ne vienos dienos mokslas – atrodo, kas čia yra sulieti tamsią ir šviesą spalvą bei išgauti norimą veido formą? Palauk, plaukai dar didesnė užduotis, kurios išpildymo nesiūlome apsiimti pačioms.

Pakalbėkime apie tai, kas pavyko iš pačio pirmo karto – tai veido šviesinimas naudojantis taip vadinamuoju highlighter’iu. Su plaukais viskas labai panašiai, primena netgi plaukų šviesinimą sruogelėmis, tik čia viskas labiau apgalvota ir pritaikyta pagal tavo turimą plaukų spalvą, odos toną, o geriausia – pagal Tavo veido formą.

Užbėgsime įvykiams už akių ir iš karto pasakysime, jog plaukų šviesinimas sruogelėmis ir plaukų kontūravimas šviesinant skiriasi žingsnelių kiekiu – pirmasis apima du, o štai antrasis – jau tris, taip pat minėtina ir tai, kad šviesinamos sruogelės yra tankesnės, ne tokiais lygiais atstumais dažomos, o naudojamos spalvos yra dviem tonais šviesesnės nei tavo turima plaukų spalva. Pats laikas įtraukti sekantį veikėją – tamsiąją artileriją – kaip jau įprasta kontūruojant veidą, reikia nepamiršti ir kontūruojančios, o ne tik šviesinančios spalvos – kai kurios sruogelės yra tamsinamos ir netgi dviem tonais.

Didelės matematikos čia nereikia – viso plaukai bus trijų spalvų – natūralioji/tavo turima dabartinė spalva – tikrai ne visos džiaugiamės lietuviškąją pelenų spalva, šviesesnė ir tamsesnė. Atlikusi šią procedūrą, kurią tikrai turėtum patikėti profesionalui, kartoji dar kartelį šviesinimo procedūrą ir suteiki plaukams norimų akcentų.

Plaukų kontūravimas ne tik suteikia plaukams norimą formą, bet ir pabrėžia gražiausius veido kontūrus – valio, nebereikės drąstiškai kirpti plaukų! Suteikti akcentai pabrėš odos toną, o jau kai saulė nušvis, plaukai suspindės it veidrodėlis!

Tiesa, ne visi plaukų stilistai yra susipažinę su šia naujove, tad padėsime tiek tau, tiek specialistui, pateikdamos itin paprastą techniką.

1. Reikia kontūruoti plaukus – tai yra patamsinti keliais tonais pasirinktas sruogeles, kurios suteiktų plaukams norimą formą, taip pat ir veidui – atidžiai stebėk viską veidrodyje ir nepabijok pasakyti, kur geriau – juk tu save geriausiai pažįsti.

2. Toliau – pasirinktoms sruogelėms suteikti šviesumo jas spalvinant dviem tonais šviesesniais dažais. Ties šiuo, tik ką minėtu žingsneliu, kartu su stilistu atsižvelkite į veido kontūrus – šviesinkite tuos, kuriuos norėtumėte pabrėžti – patariame tai daryti arčiau veido, kadangi it saulės nubučiuotos sruogelės paryškins akių spalvą ir pabrėš skruostikaulius.

3. Paskutinis žingsnelis – suskirstykite plaukus į sekcijas, kurios imituotų šėšėlius gretutiniams plaukams ir jas lengvai pašviesinkite, tik ne taip ilgai laikykite šviesinamuosius dažus. Juk tai – tik šešėlis!

Geriausia tai, kad nuo šiol sruogelės neatrodys tarsi tiksliai ir lygiai sumatuotais atstumais viena nuo kitos – įvesk netvarkos ir pasidžiauk kūrybiniu procesu, kuriant tikrą grožį tiek tau, tiek tavo veidui, tiek... plaukams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis