Mados namai NINA RICCI pristato naujus kvepalus „LUNA“

Paryžiaus mados namai „Nina Ricci” nuo 1932 m. kuria madingus moteriškus drabužius ir kvepalus. Kiekvienas šių mados namų kūrinys yra jaudinantis. Prekių ženklas „Nina Ricci” įkūnija laisvą dvasią ir žavėjimąsi subtiliausiomis moterų savybėmis. Jis lydi jas kiekviename žingsnyje ir yra joms be galo artimas. Jis išreiškia intymumą, akimirkos magiją, jų troškimus ir laiko dvasią. Niekas taip nežavi, kaip tikra moteris. Niekas taip nejaudina, kaip gyvenimas. Nerūpestingumas, instinktyvumas, geismingumas. Išaukštintas nedirbtinis grožis ir moteriškumas.

Unikalus gurmaniškas naujųjų kvepalų aromatas primena merginų juoko pliūpsnius ir jaudulį. Jis skirtas pradedančiosioms pažinti gyvenimą. Tai daugybė būsimų moterų, daug žadančių jaunatviška energija trykštančių merginų, nepaisančių taisyklių, žvelgiančių į tolį ir viliojamų nežinomybės. Jos skirtingos, nuginkluojančios, nenuspėjamos. Laivos, linksmos ir žavios. Jos ragauja gyvenimą tarsi obuolį. Nina ir Luna. Kartu – stipresnės. Suvienijusios jėgas per nebylų pripažinimą, tvirtą ryšį, kuriam nereikia žodžių.

SALDUS DARŽELINIŲ ŠLAMUČIŲ ŽIEDŲ AROMATAS

Aromato kompozicijos ašis – saldus darželinių šlamučių kvapas, gurmaniškas medienos ir gėlių dvelksmas. Pavergiantys į aromato kompoziciją įeinantys kvapai atskleidžia savo pačias nuostabiausias savybes. Ir užvaldo jusles. Gurmaniškas malonumas įgauna melsvą atspindį.

Nuostabi pradžia – žavus apelsinų žiedų ir miško uogų kvapų duetas.
Vidurinysis kvepalų aromato akordas – svaiginantis baltažiedžių darželinių šlamučių ir karamelės kvapo derinys. Tai naujas stulbinančiai masinantis potyris, subtilus skrebučių ir medaus dvelksmas.
Aromato kompoziciją vainikuoja vanilės bei santalų kvapas – ryškus ir žadinantis geismą.

Išraiškingą, sodrų ir paslaptimi dvelkiantį kvepalų „Luna” aromatą sukūrė parfumerių duetas – Christophe’as Raynaudas ir Marie Salamagne. Sekdamas 2006 m. kvepalus „Nina” sukūrusio parfumerio Olivierio Crespo pėdomis šis šiuolaikiškas parfumerių tandemas atvertė naują gurmaniškų kvepalų puslapį.

DALYVAUK KONKURSE IR LAIMĖK NAUJUOSIUS NINA RICCI „LUNA“ KVEPALUS

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis