Anksčiau iš jos stiliaus juokėsi, dabar ji mados ikona

Tenisininkė Serena Williams - sporto pasaulio žvaigždė, bet mada jai taip pat artima. Talentinga sportininkė vis dažniau pasirodo supermodelių ir mados korifėjų draugijoje, o jos apranga sulaukia puikių atsiliepimų.

Serena Williams mados padangėje sukasi senokai, jos vardu pavadinta drabužių linija, o mados sostinės šiuo metu sportininkės laukia išskėstomis rankomis. Per pastarąsias savaites Serena spėjo sudalyvauti svarbiausiuose pavasario ir vasaros kolekcijų pristatymuose. Kolekcijas ji stebėjo iš pirmosios eilės, S. Williams vakaro kaimyne ne kartą tapo ir amerikietiškojo "Vogue" vadovė Anna Wintour - o tai jau didis įvertinimas.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Visgi Serenos pakilimas mados gerbėjų gretose yra keik netikėtas. Kadaise ji ir sesuo Venus buvo bene ekstravagantiškiausiai atrodžiusios tenisininkės aikštelėje. Sportiškųjų seserų pasirodymai vakarėliuose taip pat sulaukdavo daug apkalbų - merginų stilius buvo ryškus, vieni gyrė, o kiti negailėjo pašaipų.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Tačiau šiandien Serena itin stilinga moteris. Nors jos figūra anaiptol neprimena manekenės, sportininkė puikiai atrodo vilkėdama ką tik nuo podiumų nužengusius drabužius. Ji laužo grožio stereotipų standartus ir įkvepia daugelį merginų. Šaunuolė!

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis