Laisvalaikiui - kasdienis, bet prabangiai atrodantis įvaizdis

Šį rudeį dizainerė Aušra Šeduikytė siūlo laisvalaikio stiliui suteikti šiek tiek prabangos. Būtent prabangos pojūtis atsiskleidžia ir naujoje jos rudens bei žiemos kolekcijoje.

„atsikeli ir brangu” – taip pavadinta nauja dizainerės A. Šeduikytės, lietuviško prekių ženklo „atsikeli ir varai” įkūrėjos, 2016/17 rudens – žiemos kolekcija. Skambus kolekcijos pavadinimas ne vienintelis drąsus prekės ženklo žingsnis. Kolekcijos veidu tapo žinomas televizijos ir kino aktorius, ne kartą matytas blogiuko vaidmenyse, Mindaugas Papinigis.

Gamintojo nuotr.

Talentingas, išskirtinio tipažo aktorius pasirinktas neatsitiktinai. Pasak A. Šeduikytės, prekių ženklo veikla ir profesinė M. Papinigio sėkmės istorija turi daug ką bendro – abu veikia srityse, kurios patenka į jų formalaus išsilavinimo užribį, tačiau abiems netrūksta savos srities profesionalų teigiamų įvertinimų. Dažnai dirbtinai pagražintoje kasdienybėje tokie paprasti, juos siejantys dalykai, kaip tikrumas ir žmogiškumas, tapo išskirtinėmis jų savybėmis, kurias pamilo žmonės.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Paklaustas, kodėl aktorius sutiko tapti naujos kolekcijos dalimi, M. Papinigis nedvejodamas atsako, kad jį visada žavėjo jaunų žmonių ryžtas veikti, todėl prisidėti sutiko su malonumu. Tiesa, apie madą aktorius prisipažino žinąs nedaug, tačiau aktorių sužavėjo kolekcijos nešama žinutė. „Man patinka, kai žmonės daro dalykus ne vien tik tam, kad kažką darytų, bet turi aiškią nuomonę ir poziciją”, – pasakoja M. Papinigis.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Nauja „atsikeli ir brangu” kolekcija ne tik ironiškai komentuoja dabartinę kainų ir pirkėjų galimybių situaciją Lietuvoje, kai daug kas atrodo neadekvačiai brangu. Kolekcija „brangi”, nes verta tokia būti. „Norėjau išlikti socialiai aktuali ir ištikima prekių ženklo vertybėms. Tikiu, jog klientai supras, ką norėjau pasakyti šia žinute”, – sako A. Šeduikytė.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Tai naujas etapas ir dizainerės veikloje, nes laisvalaikio tipo aprangą po truputį keičia aukštesnės kokybės, prabangesnė produkcijos linija. Blizgiais lietuviško ąžuolo lapais siuvinėti džemperiai, auksu ir sidabru tviskantys marškinėliai ir suknelės dvelks prabanga bei karališku stiliumi. Rudens – žiemos kolekcijoje iš tiesų naudojami aukštesnės kokybės audiniai ir sudėtingesni siuvinėjimai, suteikiantys prabangos pojūtį.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis