Deriniai, kuriuos rudenį privalai išbandyti

Kas sezoną dizaineriai pasiūlo skirtingų įvaizdžių, tačiau kai kurie jų sutampa. Taigi prieš tave 5 deriniai, kuriuos šį rudenį privalai išmėginti.

BAIKERIŠKAS STILIUS

Nors rokerių striukę turi daugelis merginų, nuo-iki odinius drabužius vilki reta. Tačiau rudenį baikerės įvaizdį pristatė ne vieni garsūs mados namai, pavyzdžiui, "Louis Vuitton", "Rag & Bone". Kad neatrodytum vulgariai, rinkis skirtingus paviršius - striukė gali būti verstos odos, kelnės lakuotos arba matinės. Suteik aprangai nuožmumo grafiškais marškinėliais, kniedytais aulinukais, plačiu šaliku ir atsainiai surištais plaukais - juk tai maištautojos įvaizdis!

ŠVELNI PALETĖ

Visiškai priešingas stilius - romantiškos pastelės. Monochrominiai deriniai rudenį itin madingi, tačiau ne visas ansamblis turi būti tik tam tikros vienos spalvos. Žaisk įvairiais pasteliniais atspalviais, nuo rusvų, gelsvų iki žydros ar apniukusios pilkos. Apranga atrodys jaukiau, jei įterpsi mezginių, kailio, šaltus atspalvius derinsi su šiltais. Beje, čia puikiai tiks ir metalizuoti paviršiai.

JUODOS ĮVAIROVĖ

Nejaugi nuo galvos iki kojų vilkėdama juodai gali atrodyti įdomiai? Tikrai taip. Esmė - rinktis kontrastingas faktūras ir modernias formas. Rudenį ir žiemą į madą grįžta kailiu dekoruoti aksesuarai, roplių ir lakuota oda, metalikas, masyvūs mezginiai, blizgučiai - įvairovė gausi. Žinoma, derindama skirtingus paviršius nepersistenk, pakaks kelių kontrastų. Juodi drabužiai ir aksesuarai visuomet praverčia!

KITOKS VAKARĖLIS

Dažniausiai į vakarėlį keliauji pasipuošusi suknute ir aukštakulniais? Šį kartą rinkitis kardinaliai kitokį įvaizdį - vyrišką. Plokščiapadžius, bet elegantiškus batelius, klasikines kostiuminio tipo kelnes, švarką ir marškinius. Toks vyriškas ansamblis tik išryškins tavo moteriškumą. Tiesa, nepamiršk ryškių lūpų ir puošnios detalės.

MADINGASIS DUETAS

Rudenį vyrauja ne tik tam tikrų spalvų paletė, bet ir spalviniai deriniai. Bene madingiausias - geltoni ir rožiniai atspalviai. Tai gali būti ir citrinų šerbeto geltonis, ir medaus ar net garstyčių, kramtomos gumos rausva arba prisirpusių aviečių rožinė. Jei pasirinkai ryškias spalvas, jas prigesink neutraliomis, tiks smėlinė, pilkšva, balta, juoda arba rusvi atspalviai.

Užsakymo nr.: PT_72412194

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis