O. Žuravliovos makiažo patarimai moterims, kurios jau turi raukšlelių

"Nuolat girdžiu brandžių moterų pageidavimą: „Užmaskuokite visas raukšles!“ Galiu drąsiai teigti, kad šios nuostatos vertėtų atsisakyti", - sako vizažo meistrė Olesia Žuravliova.

"Metams bėgant įvairių laiko ženklų – turiu galvoje raukšles, odos glebumą, „išplaukusius“ kontūrus, pigmentines dėmes, gelsvėjančius akių baltymus, retėjančias blakstienas ir antakius, svyrančius akių ir lūpų kampučius – tik daugės ir joks makiažas jų visų neužmaskuos. Visoms moterims patarčiau – pradėti žvelgti į savo atspindį veidrodyje su šypsena ir prisitaikyti prie pokyčių", - sako Olesia Žuravliova.

Tad pradėkime nuo pradžių. Norint atlikti gražų makiažą svarbu tinkamai paruošti odą. Nes kuo oda sausesnė, juo labiau makiažo produktai išryškina raukšles.

Tačiau svarbu ją drėkinti ne bet kokiu, o būtent drėkinamuoju kremu – lengvos tekstūros ir turinčiu kuo mažiau riebalų, o akį sritį patarčiau – jais skirtu produktu. Maitinamuosius ir atkuriamuosius kremus palikite nakčiai. Juk norisi, kad ryte pasidarytas makiažas gerai atrodytų visą dieną? Taip pat, noriu paminėti, kad sunkesnės tekstūros, riebūs kremai mažina kreminės pudros patvarumą.

Patarimas: panaudojusios veido ir akių srities drėkiklius neskubėkite pudruotis, leiskite produktams įsigerti. Jei po poros minučių jų dar yra odos paviršiuje, perteklių nusausinkite servetėle.

Kai veidas yra paruoštas makiažui, galime jam suteikti „spalvų“. Šis gražinimosi etapas irgi, būna, pakišą koją. Tad keli patarimai Jums.

Veido modeliavimas

Veido bruožus tikrai galima paryškinti, tai suteikia jaunatviškumo. Šviesinami išoriniai ir vidiniai akių kampučiai, centrinė kaktos dalis, nosies ir lūpų kampučiais jungiančios raukšlės, nuo lūpų kampučių pasmakrės link besidriekiančios raukšlės, centrinė smakro dalis. Iš apačios į viršų tamsinami žandikaulio šonai, sritys po skruostikauliais. Nenaudokite vadinamosios Egipto žemės, kuri suteikia geltono atspalvio, nebūdingo lietuvių odai.

Vokų šešėliavimas

Brandžioms akims, nesvarbu, kokia jų spalva, tinka šilti neutralūs žemės tonai – nuo kreminio iki tamsiai rudo. Taip pat, puikiai tiks samaninė, rusvo ir violetinio atspalvio. Pabrėžiu, kad nereikėtų naudoti perlamutrinių šešėlių, blizgių, matinių šešėlių.

Geriausiai tiks tie, kurie turi šviesą atspindinčių dalelių. Jai šešėliai nuolat subėga į vokų raukšles, išmėginkite vandeniui atsparius.

Lūpų dailinimas

Nepatarčiau naudoti skystų ir blizgių produktų bei šaltų ir tamsių spalvų. Pieštukas padės pagražinti lūpų kontūrus, neleis dažams subėgti į raukšleles, atsirandančias su amžiumi. Naudokite dažų atspalvio ir bespalvį pieštuką. Yra tik viena lūpų dažų spalva, kurios brandi moteris neturėtų atsisakyti, tai ryškiai raudona.

Apie tai ir dar daugiau informacijos grožio bei stiliaus temomis, galite sužinoti apsilankiusi parodose „Grožis 2016“ ir „Stiliuz 2016“, kurios spalio 7-9 dienomis vyks Klaipėdos „Švyturio arenoje“. Daugiau informacijos apie jas gali rasti internete ČIA arba „Facebook“ paskyroje „Parodos Klaipėdoje“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis