M. Žuravliovos patarimai ieškančioms naujos plaukų spalvos FOTO

Ne paslaptis, kad plaukų spalva labai pakeičia moters įvaizdį, padeda paryškinti veido bruožus arba paslėpti tam tikrus trūkumus, kaip pavyzdžiui, senėjimo požymį - žilus plaukus. Po apsilankymo pas kirpėją - stilistą kiekviena moterys jaučiasi ypatinga ir žavi. Taigi kokios plaukų spalvos madingos ši sezoną?

"Šį sezoną madingi visi šilti atspalviai nuo šviesių blondiniškų iki tamsiai rudų atspalvių. Jeigu esi platininė blondinė ir nori keisti plaukų spalvą, bet nežinai į kokią... Tai šį sezoną blondinėms rekomenduojama rinktis šiltus atspalvius, tokius kaip medaus arba šiaudų", - pataria kirpėja stilistė Marina Žuravliova.


Asmeninio albumo nuotraukos

O jeigu tau patinka pokyčiai ir tu nebijai eksperimentuoti su savo plaukais, tačiau tau nepatinka šilti atspalviai - rinkis pastelinius tonus. Pavyzdžiui, rožinius arba violetinius.

"Brunetės, nenusiminkite, jūs taip pat galite būti dėmesio centre ir eksperimentuoti su savo išvaizda. Jums šį sezoną rekomenduočiau pieniško šokolado, riešuto arba raudonmedžio atspalvius", - sako M. Žuravliova.

O jeigu jautiesi nuobodžiai turėdama tamsius plaukus, radikalių pokyčių nenori, tuomet geriausia išeitis - pagyvinti šviesesnėmis sruogelėmis arba pašviesinti galus.

Auksaplaukės arba „ryžos“ šį sezoną mados viršūnėje. Taigi gali pasirinkti bet kokį „ryžą“ atspalvį iš spalvos paletės ir tikrai neapsiriksi, o liepsnojantys plaukai tikrai pritrauks aplinkinių dėmesį. Juk ne kiekviena moteris gali ryžtis tokiai plaukų spalvai.

Kad ir kaip tu keistumeisi, daryk tai skoningai ir su specialisto pagalba. Gražūs ir išpuoselėti plaukai - kiekvienos merginos vizitinė kortelė.

Apie tai daugiau informacijos gali sužinoti parodose „Grožis 2016“ ir „Stiliuz 2016“, kurios spalio 7-9 dienomis vyks Klaipėdos „Švyturio arenoje“. Daugiau informacijos apie jas gali rasti internete ČIA arba „Facebook“ paskyroje „Parodos Klaipėdoje“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis