Ko kirpėja tau nepasako apie plaukų dažymą

Savo kirpėja pasitiki labiau nei geriausia drauge ir klausai visų jos patarimų apie plaukų priežiūrą? Neverta. Nors visi kirpėjai nori, kad jų klientai po apsilankymo liktų patenkinti rezultatu, jie linkę šį bei tą nutylėti. Ypač jei dėl to pas juos lankysiesi dažniau. Pavyzdžiui, dažytis plaukų.

Tikriausiai ne vieną kartą esi girdėjusi, kad jokiu būdu pati nebandytum nusidažyti plaukų namuose. Taip neva, ne tik pakenksi plaukams, bet ir vietoj sodrios rudos ant galvos turėsi žalius plaukus. Arba, kad tik salone pirktu šampūnu trenkant plaukus, jų spalva išliks ryški ilgiau. Tačiau ne viskas, ką apie plaukų dažymą tvirtina kirpėja yra neginčijama tiesa.

Jei plaukus dažysi pati, rezultatu tikrai liksi nepatenkinta

Dėl vieno, tavo kirpėja yra tikrai teisi. Namuose verta dažytis tik norint nestipriai pakeisti plaukų spalvą. Pavyzdžiui, keliais tonais pašviesinti arba patamsinti. Tačiau visai nerekomenduojama labai stipriai šviesinti ar pačiai bandyti ombre dažymą. Labai didelė rizika, kad spalva gali nesigauti, kaip buvo norėta. Namuose galima drąsiai dažyti plaukus jau išbandytais dažais ir patikrinta spalva. Be to, kuo puikiausiai pati gali paslėpti ataugusias plaukų šaknis – tam visai nebūtina po dviejų savaičių bėgti pas kirpėją.

Kirpėjai puikiai išmano dažų sudėtį

Renkantis dažus žiūrėti į jų sudėti nėra prasmės nei renkantis pačiai, nei pasikliauti kirpėja. Dažniausiai gamintojai slepia tikslią sudėti, todėl net profesionalai atpažįsta vos kelis komponentus. Be to, reta kirpėja gali pasigirti itin geromis chemijos žiniomis. Geriausias patarimas perkant dažus - rinktis ne pačius pigiausius ir žinomų gamintojų plaukų dažus iš patikimų parduotuvių.

Kirpėjai atsimena tavo plaukų spalvos kodą

Kaip dažnai lankaisi pas kirpėją? Kas mėnesį, kas du? Kirpėja kiekvieną dieną kelis kartus dažo plaukus, todėl būtų naivu tikėtis, kad atsimins, kokia spalva dažė tavuosius. Be to, kirpėjai paprastai neišsiduoda nė akies mirktelėjimu, jei tavo norimos spalvos dažų neturi. Akimirksniu sumaišys panašią, o tau pasakys, kad spalva atrodo kitaip, nes, pavyzdžiui, plaukai pernelyg išsausėję.

Plaukus šviesinant kirpykloje jiems nekenkiama

Jei tavo plaukai tamsūs ar kaštoniniai, o nori turėti šviesiai rožinius, madingai pilkus ar tapti platinine blondine, juos teks išbalinti. Kirpėjai dažniausiai sako “pašviesinti”, bet realybėje tai yra balinimas. O pašalinti spalvos pigmentą nėra taip lengva ir nekenksminga tavo plaukams. Pabandyk tamsų audinį išbalinti balikliu – jis taps ne tik baltas, bet ir labai trapus. Tas pats atsitinka ir su tavo plaukais. Pasitikėk tik tą kirpėja, kuri pasiūlys plaukus šviesinti keliais etapais, po truputį, o ne iš karto. Be to, šviesinti plaukai atrodys sveiki ir gražūs tik iki pirmojo plovimo. Vėliau, jei nenaudosi balzamų ir kaukių, jie taps nušiurę.

Tik iš kirpėjos įsigytos priemonės bus geriausios tavo plaukams

Jei nori, kad plaukų spalva ilgai išliktų ryški, būtina naudoti specialias priemones. Spalva labai greit išbluks, taps matinė, jei plaukus trinksi su galvos odai skirtais šampūnais -, pavyzdžiui, nuo pleiskanų ar niežulio. Nepageidaujamas rezultatas atsiras jau po trečio ar ketvirto trinkimo. Taip pat jokiu būdu nereiktų naudoti vaikiškų šampūnų ir balzamų ar skirtų vyrams. Tačiau visai nebūtina pirkti specialių kaukių ar balzamų iš kirpėjos. Tiesa ta, kad nemažą pelno dalį salonai gauna iš parduotų priemonių.

Jei nori džiaugtis ryškia spalva daugiau nei 12 savaičių, rinkis naujas „Gliss Kur Ultimate Color” linijos priemones. Jos ne tik išsaugos ryškią spalvą ir plaukų žvilgesį gerokai ilgiau, bet ir atgaivins šviesintus plaukus. Specialus junginys stiprina plaukus iš vidaus ir išsaugo plauko paviršių glotnų.

„Gliss Kur Ultimate Color” kreminės konsistencijos šampūnu švelniai ištrink plaukus ir kiekvieną kartą palepink plaukus balzamu. Drėgnus plaukus gausiai sutepk, palaikyk porą minučių ir išplauk. Jis sustiprins šampūno poveikį. Beje, šviesintiems ir itin pažeistiems plaukams labiau tiks nenuskalaujamas balzamas.

Dažytus plaukus būtina du-tris kartus per savaitę palepinti „Gliss Kur Ultimate Color” plaukų kauke. Gali ją tepti ryte, trenkant plaukus, palaikyti 2-3 minutes ir išskalauti. Arba užtepk ant nestipriai drėgnų plaukų ir palaikyk valandą. Paskui išplauk kaukę šampūnu. Antruoju būdu plaukai bus pamaitinti stipriau ir poveikis bus ilgesnis. Jei visai neturi laiko, rinkis tiesioginio poveikio „Gliss Kur Ultimate Color Instant repair” plaukų kaukę su skystu keratinu.

Jei nori, kad plaukai net ir po 36 trinkimų neprarastų savo spindesio ir ryškios spalvos, plaukus prieš džiovinimą išpurkšk suplaktu Gliss Kur Ultimate Color Protect Bi-Phase” eliksyru. Jis apsaugo nuo ultravioletinių spindulių, todėl plaukai neblunka ir taip nesausėja. Be to, jis sustiprina sveiką plaukų žvilgesį.

Užsakymo nr.: PT_72391612

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis