Grožio triukai, kurie realybėje visai neveiksmingi

Internete gausu įvairiausių patarimų, kaip išsisukti kritinėmis situacijomis - kai baigėsi blakstienų tušas, išaugo spuogelis ar ryte paakiai taip užtinę, kad baisu žiūrėti į veidrodį. Tik ne visi tie patarimai iš tiesų veiksmingi...

PATARIMAS: naudok blakstienų tušą vietoj akių apvado
Realybė: ar kuri nors iš jūsų yra bandžiusi nusipiešti kontūrą blakstienų tušu? „Pamerk plunksnelę į blakstienų tušą ir piešk kontūrą kaip įprastai“ - mhm... Tarsi efektas būtų toks pats. Nieko nesigaus, nes tušo konsistencija yra visai kitokia - jis tirštas! Jei ir nusipieši kažką panašaus į kontūrą, tai atrodys tikrai ne itin subtiliai.

PATARIMAS: baigėsi tušas? Atskiesk jį vandeniu
Realybė: jei tušas uždžiuvo, skiesk jį neskiedus, naujo tušo nepasigaminsi. Taip, tą akimirką gal dar ir pavyks šiek tiek paryškinti blakstienas, bet nesitikėk tos pačios kokybės, kokia buvo anksčiau: greičiausiai jau po kelių valandų pastebėsi pajuodusius paakius. Vienintelė gudrybė, kuri tave išgelbės - tai įsigyti naują blakstienų tušą.

PATARIMAS: gydyk spuogelius dantų pasta
Realybė: šis triukas senas kaip pasaulis, bet realiai visai neveiksmingas - galbūt spuogelis šiek tiek susitrauks, tačiau tikrai nepranyks per naktį. Užtai sudirgusi oda ir išsausėjimas toje vietoje, kur tepei dantų pastą - netgi labai realus variantas.

PATARIMAS: naudok skystus arba kreminius šešėlius vietoj lūpdažio
Realybė: yra tokių šešėlių, kurie iš tiesų skirti ir akims, ir lūpoms. Tačiau jeigu įprastus kreminius šešėlius tepsi ant lūpų, visų pirma jie ilgai tikrai nesilaikys, antra - greičiausiai sausins ir taip gana jautrią lūpų odą. Apie tai, kad šešėliai dar gali būti ir ne itin malonaus skonio, jau net nekalbame.

PATARIMAS: paburkusius paakius išgelbės arbatos maišeliai
Realybė: patarimas tikrai nekenksmingas, nes žalioje arbatoje yra antioksidantų, kurie tavo odai tikrai nepakenks, tačiau ar padės - abejojame. Užtai šalti ledo kubeliai tikrai gali padaryti stebuklus!

PATARIMAS: sausa pudra padės ilgiau išsilaikyti makiažui
Realybė: sluoksnis sausos pudros suteiks veido odai matinį atspalvį ir paslėps blizgesį, tačiau nepadės makiažui išsilaikyti ilgiau. Dažnai tenka matyti, kaip merginos dienos bėgyje eina pasipudruoti nosyčių ir daro didelę klaidą - jeigu veidas pradėjo blizgėti, geriau naudok specialiai tam skirtas, riebalus sugeriančias servetėles, o ne tepk dar vieną sluoksnį pudros. O tam, kad makiažas ilgiau laikytųsi, naudok primerius (makiažo bazę).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis