5 madingiausi rudens sezono raštai

Nepasiduok niūrioms rudens spalvoms: nors metas šaltėja, juk už lango toks grožis! Štai 5 madingiausi sezono raštai, kuriais greitai pagyvinsi aprangą.

1. GYVŪNŲ KAILIO RAŠTAI

Leopardų dėmės jau seniai yra klasika. Jei rinksiesi tinkamus šio marginimo akcentus (pavyzdžiui, šalikėlį arba elegantišką paltą), apranga atrodys prabangiau. Dėmelės nežavi? Ką gi, tuomet ieškok roplių odos raštų, madingiausias - gyvatės.

2. ŠEVRONAS

Sezono naujiena - grafiškasis ševronas. Tai zigzaginių juostų marginimas, kuris gali atrodyti ir solidžiai, ir labai žaismingai. Pirmajam variantui ieškok juodai balto ševrono arba kitų dviejų, bet neutralių spalvų. O laisvalaikiui tiks ne tik tvarkingi spalvoti zigzagai, bet ir išstambintos ar susumulkintos variacijos.

3. PSICHO

Akyse raibuliuojantys psichodeliniai raštai - dar viena rudens tendencija. Venk šiuo raštu margintų įmantraus dizaino drabužių. Kuo marginimas intensyvesnis, tuo drabužio siluetas turėtų būti lakoniškesnis.

4. GĖLĖS

Nors rudeniniai lapai be galo žavūs, nepamiršk ir gėlių žiedų. Gėlėtos suknelės dailiai atrodys prie rokeriškų striukių ir aulinukų. Beje, pabodo juoda baikerių stiliaus striukė? Įsigyk gėlėtą - tokia aprangai suteiks išskirtinumo.

5. DRYŽIAI

Galbūt esame pratusios dryžius matyti pavasario kolekcijose, tačiau šį kartą jie okupuoja rudens podiumus. Jei nori atrodyti solidžiau, rinkis klasikinį dvispalvį vienodo pločio dryžių raštą. Jei apranga gali būti ir žaismingesnė, nedvejodama ieškok spalvingų ir kontrastingų pločių dryžuotumo. Nepraleisk pro akis dryžuoto megztinio arba megztos suknelės.

Užsakymo nr.: PT_72576128

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis