Kaip teisingai naudoti džiovintuvą, kad nekenktum plaukams

Tikriausiai jau ne kartą esi girdėjusi, kad plaukų džiovintuvas - didžiausias tavo plaukų priešas. Galbūt tai ir tiesa, bet be jo išsiversti tikrai nelengva, ypatingai, jeigu plaukus plauni kiekvieną rytą, o laiko ramiai gurkšnoti kavą ir laukti, kol plaukai išdžius savaime, tikrai nėra.


Jeigu atsisakyti nepavyksta, tuomet belieka sumažinti tą plaukams daromą žalą!


1) Apsaugok plaukus! Net jeigu plaukus džiovini ne maksimaliai karšta temperatūra, tavo plaukai vis tiek gauna nemažai karščio ir yra sausinami. Kad apsaugotum savo plaukus, yra dvi galimybės - arba vietoj įprasto kondicionieriaus naudok nenuplaunamą, arba naudok specialias nuo karščio apsaugančias priemones.


2) Dalink plaukus sruogomis. Kuomet džiovini visus plaukus vienu metu, dalis jų gauna pernelyg daug karščio, kol kiti vis dar būna drėgni. Ar atkreipei dėmesį, kad kirpėjos, džiovindamos plaukus visuomet juos padalina į sruogas? Tai ne šiaip sau - taip plaukai ir geriau išdžiovinami, ir mažiau pažeidžiami.


3) Išdžiovink plaukus pakankamai. Baimindamosis pažeisti plaukus, merginos neretai juos ne iki galo išdžiovina, palikdamos šiek tiek drėgmės, kad plaukai išdžiūtų natūraliu būdu. Dėl to plauko kutikulės neužsidaro, o plaukai tampa šiurkštūs ir trapūs. Taigi jeigu jau naudojiesi džiovintuvu, geriau išdžiovink plaukus pilnai.


4) Kokį šepetį naudoji? Pamiršk plastiką visiems laikams! Plaukai tau tikrai padėkos, jeigu įsigysi natūralių šerių plaukų šepetį. Plokščias šepetys tiks ilgiems garbanotiems, arba vidutiniškai besigarbanojantiems plaukams. Plokščias šepetys su angelėmis – puikus pasirinkimas plaukų džiovinimui. Apvalų šepetį gali naudoti kirpčių formavimui ir norėdama papurinti plaukus prie šaknų, tačiau dantukai ar šereliai turi būti nevienodo ilgio. Lenktas, retadantis šepetys tinkamas šukuosenos formavimui džiovinimo metu arba susivėlusių vietų iššukavimui.


5) Pirmiausia džioviname šaknis, o tuomet - galiukus. Jeigu nori, kad plaukai pernelyg neišsausėtų ir dar būtų purūs, šią taisyklę turi įsiminti kaip 2x2. Pirmiausia šaknys, o jau tuomet galiukai! Dar vienas svarbus dalykas - baigusi džiovinti plaukus įjunk šalto oro srovę ir šiek tiek juos atvėsink. Taip plaukai bus lygesni ir labiau blizgės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis