Garsenybių grožio paslaptis - ilgalaikis makiažas

Mikropigmentacija arba permanentinis (ilgalaikis) makiažas šiuo metu išgyvena tikrą piką ir tai nekelia jokios nuostabos, juk kiekviena moteris nori visuomet atrodyti graži, nepriklausomai nuo aplinkybių – tiek eidama į svarbų susitikimą, tiek išėjusi ir sporto salės ar ryte pažvelgusi į veidrodį.

Ypatingai tai aktualu itin įtemptu ritmu gyvenančioms garsenybėms – kasdienės fotosesijos, koncertai, įvairūs pristatymai... Neretai per vieną vakarą tenka sudalyvauti ne viename renginyje, laiko nuolatos koreguoti savo makiažą nėra, o atrodyti privalai nepriekaištingai. Tokiais atvejais ilgalaikis makiažas – tikras išsigelbėjimas.

Reikia pripažinti, kad Lietuvoje permanentinio makiažo vardas šiek tiek sugadintas – gausu blogų pavyzdžių, atgrasančių merginas nuo šios idėjos. Prastai atliktą ilgalaikį makiažą pastebėsime iš karto, o štai profesionalo darbo galime ir nepamatyti, juk makiažas atrodys itin natūraliai.

Pažvelk į vienas garsiausių ir gražiausių pasaulio moterų, pavyzdžiui, aktorę Angeliną Jolie ar dainininkę Rihanną. Jų antakiai – permanentiniai, tačiau atrodo puikiai. O gražuolė Doutzen Kroes, Hayden Panettiere, Keira Nightly... Tai tik nedidelė dalis garsių moterų, kurias vienija mažytė grožio paslaptis – ilgalaikis makiažas.

Dainininkė Goda Alijeva prisipažįsta, kad pirmą kartą permanentinį antakių makiažą pasidarė maždaug prieš šešerius metus, tačiau jis pasirodė pernelyg ryškus, todėl Goda nutarė išbandyti mikropigmentaciją.

„Bendrų pažįstamų dėka patekau pas Gitaną Vizgaitienę, kuri nepriekaištingai pataisė kitos meistrės padarytą klaidelę. Į antakius dažnai atkreipiu dėmesį, man patinka, kad jie ryškesni, gražios formos - džiaugiuosi atradusi mikropigmentaciją ir Gitaną, kuri išpildo visus mano norus. Man patinka natūralumas - nemėgstu perdėtai pripūstų lūpų ar botokso skruostuose. Mano supratimu reikia pabrėžti natūralų grožį, todėl mikropigmentacija man yra tarsi išsigelbėjimas - antakiai atrodo ryškiau, tačiau natūraliai.“

Mikropigmentacijos procedūros gali padėti tiek moterims, tiek ir vyrams jaučiantiems diskomfortą dėl prarastų antakių ar blakstienų plaukelių, įvairių traumų ar chemoterapijų (atkuriant ne tik plaukelius, bet ir aureoles). Taip pat galima maskuoti randus, koreguoti iš prigimties nesimetriškus veido bruožus ar kitas problemines veido vietas. Mikropigmentacijos tikslas yra išryškinti natūralius veido bruožus, suformuoti tobulas linijas ir suteikti daugiau ryškumo.

Į svarbiausius klausimus apie mikropigmentaciją ir ilgalaikį makiažą mums padėjo atsakyti Mikropigmentacijos centro įkūrėja, „Permanent Make Up World Conference 2015“ apdovanojimą gavusi, „Nouveau Contour“ mikropigmentacijos meistrės titulą turinti Gitana Vizgaitienė.

Meistrė Gitana Vizgaitienė pripažinta pasauliniu lygmeniu konferencijoje PMU World Conference

Į ką merginos turėtų atkreipti dėmesį, rinkdamosis ilgalaikį makiažą atliekantį specialistą?

Pirmiausiai reikia pasidomėti, kokią patirtį turi sukaupęs meistras ilgalaikio makiažo srityje. Pagrindinis faktorius – kiek procedūrų per metus meistras atliko. Kaip pavyzdys: meistras turi šešių metų patirtį, tačiau į mėnesį atlieka tik vieną procedūrą. Taigi jo praktika yra nedidelė. Atkreipkite dėmesį, kur Jūsų pasirinktas meistras mokėsi arba įgyjo kvalifikaciją. Mano asmeninė pastaba: šiuo metu daug apmokytų meistrių, kurios yra netinkamai paruoštos.

Svarbiausiai atkreipti dėmesį į tris dalykus: įranga, pigmentai ir technika, kurią meistras naudos. Aš rekomenduoju rinktis tik medicininės paskirties įrangą, kuri veikia ypač tiksliai ir netraumuoja odos, o rezultatas – estetiškai gražus. Taip pat didelę reikšmę turi pigmentai. Šiuo metu rinkoje yra siūlomas didelis asortimentas pigmentų, kurių dauguma yra nesertifikuoti ir prastos kokybės. Pigmentas turi turėti autorizuotą medicininį sertifikatą. Taip Jūs išvengsite alergijų ir pigmento migracijos odoje.

Būna, pamatai puikiai atrodantį ilgalaikį makiažą ir nusprendi apsilankyti pas makiažą atlikusią specialistę. Ar galima tikėtis tokio pat puikaus rezultato? O gal yra tam tikrų niuansų, nuo kurių priklauso galutinis rezultatas?

Šiai dienai džiaugiuosi, kad mano reklama yra „iš lūpų į lūpas“. Ir teisingai pastebėjote, kad ateidamos klientės įvardina prieš tai atliktas mano procedūras, kaip pavyzdį. Ir pateikia procedūros nuotraukas, norėdamos būtent to paties rezultato. Prieš įgyvendinant klientės norus, reikia gerai išanalizuoti klientės odos tipą (ji gali būti riebi, mišri, sausa, pastozinė). Taip pat moterys, kurios serga diabetu, turi būti informuotos, kad po procedūros gijimo laikotarpis bus ilgesnis ir visi įvesti pigmentai bus įsisavinami prasčiau bei greičiau bluks. Kadangi atsižvelgiama į esamą veido struktūrą ir bruožus, kiekvienam klientui individualiai parenkama antakių forma bei spalva. Tačiau visuomet galima išgauti rezultatą, kuris viršys visus kliento lūkesčius.

Kiek laiko trunka ilgalaikio makiažo procedūra ir po kiek laiko galime tikėtis pamatyti galutinį rezultatą?

Ilgalaikio makiažo procedūra trunka nuo 1 iki 2 val., priklausomai nuo parinktos procedūros bei apimties. Gijimo trukmė - nuo 5 iki 7 dienų, tačiau galutinį rezultatą galite išvysti po 4 savaičių. Tik atlikus procedūrą, intensyvi spalva išlieka iki 7 dienų, o šašiukams nukritus spalva pašviesėja 30 – 40 %. Atliekant procedūras su kokybiškomis adatomis ir pigmentais alerginės reakcijos mažai tikėtinos. Paburkimas ir atsiradęs raudonumas po procedūros yra normalus reiškinys.

Kiek laiko galima džiaugtis rezultatais?

Kiekvienai klientei blukimo veiksniai yra individualūs. Toms klientėms, kurios mėgsta saulę, soliariumus ar veido pilingus, taip pat toms, kurios mėgsta pirtis ir saunas, ilgalaikis makiažas bluks daug greičiau dėl natūralios odos regeneracijos. Taip pat įtakos turi amžius ir odos tipas: vyresnio amžiaus moterims ilgalaikis makiažas išlieka ilgiau, kaip ir sausos odos savininkėms. Tačiau kokybiškomis priemonėmis atliktas makiažas turi išlikti nuo 2 iki 3 metų.

Jei mergina nepatenkinta galutiniu rezultatu, ar galima jį kaip nors koreguoti?

Antakių korekcija kiekvienu atveju yra skirtinga . Prieš procedūrą reikia įvertinti situaciją – klientui sugadinta antakių forma, nevienodai parinkti aukščiai, o galbūt spalva. Vienu ar kitu atveju, mes visuomet randame kompromisą ir situaciją tvarkome, kad galutiniame rezultate antakiai atrodytų natūralesni. Kartais tenka panaudoti kamufliažines spalvas, kurios maskuoja neteisingus linkius. Vienareikšmiškai sugadintą rezultatą turi taisyti tik patyręs meistras.

Jeigu norėtum išbandyti ilgalaikį makiažą, tačiau kol kas dar baiminiesi ir nori sužinoti daugiau informacijos, užpildyk žemiau esančią formą ir užduok savo klausimą meistrei Gitanai Vizgaitienei arba kreipkis tiesiogiai žemiau nurodytais kontaktais.

Tel. +370 60087882; +37063378858
El. paštas: mikropigmentacijoscentras@gmail.com
Svetainė: mikropigmentacijoscentras.lt

Užsakymo nr.: PT_72731446

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis