Ką kiekviena turėtų žinoti apie plaukų priežiūrą šaltuoju metu

Ar pastebėjai, kad atšalus orams su plaukais susitvarkyti tampa sunku: jie elektrinasi, šiaušiasi, greičiau sausėja, ar atvirkščiai - pernelyg priglunda? Nieko keisto – jie susiduria su dvigubu išbandymu - sausu oru ir šiluma namuose bei šalčiu lauke. Todėl plaukų priežiūra atšalus turėtų būti ypatinga.

Tinkama šukuosena

Palaidus plaukus lauke plaikstys vėjas, o iki smakro užvyniotas šalikas juos negailestingai vels. Geriausia plaukus supinti į kasą – šiemet itin madingos kiek netvarkingos, išpešiotos kasos. Arba surišti juos į arklio uodegą, gumelėmis suimant plaukus dar keliose vietose. Jei be palaidų plaukų savęs neįsivaizduoji, suimk juos ir susuk į lengvą kuodą. Taip plaukus galėsi lengvai išsileisti įėjusi į patalpą, ir jie nepraras purumo ir apimties.

Natūralių šerių šepetys

Šaltuoju metų laiku pats netinkamiausias šepetys ar šukos yra pagamintos iš plastmasės arba metalo. Tokios šukos ne tik silpnina plaukus, bet ir juos įelektrina. Medinės šukos – gana neblogas pasirinkimas. Jos saugo plaukus, mažina elektrinimąsi, tačiau tokias šukas ar šepetį reikėtų bent kartą per savaitę išplauti, nes medis itin greitai sugeria riebalus ir nešvarumus, todėl plaukai greičiau susiriebaluoja. Geriausias pasirinkimas – natūralių šerių šepetys. Tokiu šukuojami plaukai gražiai guls, nesielektrins ir taip greitai nesiriebaluos.

Vanduo

Neįtikėtina, tačiau atšalus ir prasidėjus šildymo sezonui vandens patariama išgerti daugiau nei vasarą. Sausas patalpų oras ir žvarbus vėjas sausina ne tik odą, bet ir plaukus, todėl ant stalo turėtų būti ne kavos puodukas, bet pora stiklinių vandens. Beje, patalpoje – namuose ar darbe – verta turėti oro drėkintuvą arba reguliariai vėdinti kelioms minutėms palikus atvirą langą. Taip oras kambaryje nebus toks sausas.

Švelni patalynė

Tikriausiai žinai, kad kuo švelnesnis tavo patalynės audinys, tuo mažiau raukšlių atsiras veide. Tačiau tai dar ne viskas. Pasirodo, naktis itin pavojinga plaukams, nes jie nuolat būna trinami į pagalvę. Ne veltui kirpėja visada gali pasakyti ant kurio šono miegi ilgiausiai – ten plaukai būna retesni ir silpnesni. Todėl pasirūpink, jei ne šilko patalyne, tai bent iš atlaso ar egiptietiškos medvilnės pasiūtais pagalvės užvalkalais.

Kepurei – taip!

Taip, taip – kepurė įelektrina plaukus ir negailestingai juos suploja. Tačiau jei lauke vaikščiosi be kepurės, šaltis ir stiprus vėjas plaukams padarys dar daugiau žalos. Vietoj vilnonės kepurės gali rinktis megztą ar austą movą, kuri atrodys dailiai, bus šilta, bet neprispaus plaukų. Jei nenori, kad plaukai riebaluotųsi, plauk movą ar kepurę bent kartą per savaitę.

Tinkama priežiūra

Jokiu būdu išsitrinkusi plaukus nebėk į lauką. Tai pavojinga ne tik tavo sveikatai, bet ir plaukų grožiui. Trenkant plaukus, jie prisigeria vandens. Jei išeisi į lauką spaudžiant šaltukui, vanduo virs ledu ir pažeis plaukų struktūrą. Todėl į šaltą orą patariama išeiti tik gerai išsidžiovinus plaukus ir dar palaukus kelias minutes, kol jie visiškai atvės.

Taip pat rekomenduojama kuo rečiau džiovinti plaukus džiovintuvu, garbanoti ar tiesinti juos žnyplėmis. Jei vis dėlto tenka džiovinti, plaukus patepk plaukų aliejumi, kuris ir sudrėkins, ir pamaitins, ir apsaugos nuo kaitros žalos. Tik aliejumi tepk ne visus plaukus, bet nuo vidurio link galiukų. Antraip plaukai gali atrodyti riebaluoti.

Nepamiršk plaukų po kiekvieno trinkimo palepinti balzamu ir būtinai vieną – du kartus per savaitę - plaukų kauke. Svarbiausia, išsirink sau labiausiai tinkančią.

Jei plaukai nualinti, praradę žvilgesį ir atrodo negyvybingi, rinkis „GLISS KUR ULTIMATE RESIST“. Ši intensyvaus poveikio stiprinamoji kaukė vos per porą minučių sustiprins plaukus nuo šaknų iki pat galiukų. Dar geresnis poveikis bus, jei naudosi ir tos pačios serijos balzamą.

Jei mėgsti dažnai keisti plaukų spalvą ar plaukus kasdien džiovini džiovintuvu, naudok „GLISS KUR ULTIMATE REPAIR“. Ši išsausėjusiems ir pažeistiems plaukams skirta kaukė giliai iš vidaus atkurs plaukų struktūrą keratinu ir suteiks spindesio.

Jei plaukų galiukai skilinėja, plaukai atrodo papilkėję ir nušiurę, rinkis „GLISS KUR OIL NUTRITIVE“. Ši kaukė su 8 vertingais aliejais ir keratinu tiks net ir tuo atveju, jeigu tavo plaukai yra linkę greitai riebaluotis. Ji pamaitins, atkurs plaukų struktūrą ir iki 95 proc. sumažins galiukų skilinėjimą.

Užsakymo nr.: PT_72823698

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis