Stiliaus ikonos: ką apie tave sako tavo šukuosena

Asmeninio stiliaus paieškos - kelias į unikalią vizualinę saviraišką, kuri kiekvienam gatvės praeiviui sufleruoja apie mūsų asmenybę. Nors ne kiekviena nori (ar gali) atrodyti ekstravagantiška, šukuosena – didelė įvaizdžio dalis, atskleidžianti tam tikrus asmenybės bruožus. Vienos grožio ir stiliaus ikonos keičia šukuosenas kaip kojines, kitos išlaiko plaukų kirpimą ir spalvą nepakitusius ištisus dešimtmečius. Jos puikiai jaučiasi savo kailyje ir nepaiso aplinkinių nuomonės, taip rodydamos pavyzdį kiekvienai šiuolaikinei moteriai. Sužinokite, kokias šukuosenas išgarsino visame pasaulyje žinomos moterys ir ką jūsų šukuosena pasako apie jus!

Disciplinuotos trumpaplaukės

Stilinga, prie veido formos ir bruožų pritaikyta trumpai pakirptų plaukų šukuosena atrodo elegantiškai ir simbolizuoja vidinę stiprybę. Griežtas ir trumpas kirpimas taip pat byloja apie maksimalizmą ir disciplinuotumą. Šio tipo šukuosena – ilgametės amerikietiško žurnalo „Vogue“ redaktorės Annos Wintour vizitinė kortelė.

Anna Wintour
Anna Wintour
Vida Press

Viso pasaulio moteris įkvepiančios Annos Wintour šukuosena nepavaldi nei laikui, nei mados pasaulio vėjams. Jos nepriekaištingai tiesūs plaukai vos siekia smakrą, o kirpčiukai baigiasi kiek aukščiau antakių. Tokia šukuosena jai ne tik puikiai tinka, bet ir padeda visada atrodyti jaunai. Nuotraukose ją galima pamatyti su šimtais skirtingų stiliaus derinių, tačiau šukuosenos ši moteris nekeičia nuo tada, kai jai buvo penkiolika. Anna Wintour – puikus įrodymas, kad trumpų plaukų šukuosena – tiesus šūvis į dešimtuką.

Dar viena ikona, kurios plaukų kirpimą moterys ir merginos masiškai kopijavo praėjusio amžiaus devintame dešimtmetyje – princesė Diana. Subtilios ir purios bangelės, priekyje virstančios kirpčiukais, o nugaroje siekiančios kaklo apačią, atrodo itin elegantiškai ir dažnai puošia vyresnio amžiaus moteris. Trumpų plaukų šukuosenomis savo maksimalizmą ir geležinę discipliną parodo ir svarbios politinės figūros – Hillary Clinton, Angela Merkel, Theresa May.

Ilgaplaukės amazonės

Glotnūs, išpuoselėti ilgi plaukai – moteriškumo ir savarankiškumo simbolis. Jie subtiliai akcentuoja moteriškas kūno formas ir judesius, o vyrams asocijuojasi su seksualumu. Be to, kruopščiai prižiūrimi ir tvarkingi ilgi plaukai byloja apie aukštą savivertę. Šio stiliaus šukuosena – amerikiečių aktorės Jennifer Aniston vizitinė kortelė. Ji reikalauja nemažai dėmesio ir laiko, tačiau šios pastangos atsiperka su kaupu, mat ilgi plaukai – didelė kiekvienos moters puošmena.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Vida Press

Nerūpestingos garbanėlės

Garbanoti plaukai dažnai siejami su nerūpestingumu, lengvabūdiškumu, linksmomis ir šiltomis asmenybėmis. Garbanės – apsukrios ir įžvalgios, puikiai išreiškia save, moka paguosti ir pralinksminti. Ne tokie pozityvūs ugningo charakterio aspektai – nemokėjimas ilgam susikoncentruoti ties viena problema ar idėja, dramatiškumas.

Visi šie bruožai kuo puikiausiai apibūdina ne tik visos Amerikos, bet ir viso pasaulio mylimą Oprah Winfrey. Ji niekada neatsisakė savo nuostabių garbanų, tačiau anksčiau jas itin kruopščiai formuodavo, o bėgant laikui suteikė joms laisvą valią ir pamėgo natūralią, nerūpestingą šukuoseną.
Renkantis šukuoseną būtina atsižvelgti į jūsų veido formą ir laiko sąnaudas, kurių pareikalaus naujos šukuosenos priežiūra ir formavimas.

Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
Vida Press

Net jeigu nekeitėte šukuosenos jau dešimtmetį, tai jokiu būdu nereiškia, kad pokyčiams nebe laikas. Pasirinkite tokią šukuoseną, kuri laikui bėgant neišeis iš mados ir pabrėš jūsų geriausias savybes. Leiskite jūsų plaukams atstovauti jūsų unikalumą - atsikratykite visų stereotipų ir būkite savimi!

AVON atnaujino intensyvios plaukų priežiūros priemonių liniją „Advance Techniques“, įkvėptą deimantų stiprumo. Skirtingoms plaukų priežiūros problemoms spręsti AVON bendradarbiaudama su mokslininkais sukūrė moksliniais tyrimais pagrįstas formules. Jei norite sumažinti elektrostatinį krūvį, ieškokite „Advance techniques Supreme Oils”, „Advance Techniques Anti-Dadruff” – galvos odos niežuliui mažinti ir „Advance techniques Heat Protection” purškiklį, apsaugantį nuo karščio.

Norėdami gauti profesionalią konsultaciją, kreipkitės į vieną iš tūkstančių AVON konsultantų Lietuvoje. Surasti konsultantą, esantį šalia Jūsų, galite ČIA arba pirkite internetu AVON svetainėje.

Užsakymo nr.: PT_72904208

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis