Karščiausios 2017 metų nuotakų mados – sudie baltoms, vientisoms suknelėms

Ar pamenate laiką, kai suknelės be lanko apačioje atrodė visai negražios ir nemadingos? Laiką, kai apie trumpą vestuvinę suknelę šiukštu ir pagalvoti būdavo. Tačiau niekam ne paslaptis, kad mada sukasi ratu ir viskas anksčiau ar vėliau ir vėl sugrįžta, tik kiek kitokiu formatu.

„Naujausios tendencijos nebūtinai tinka kiekvienam, tad reikia pritaikyti tik tas, kurios tinka konkrečiam žmogui“,– apie tai, ką pasirinkti 2017 metų nuotakoms, atviravo mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė.

Metai iš metų vyrauja panašios tendencijos, viena kitą papildydamos naujomis ar senomis, kitokiu pavidalu atgimusiomis detalėmis. Štai 2017 metai mums, kaip teigia mados specialistė Marija Palaikytė, žada akcentuotus ir išdidintus kaspinus, taip pat reljefinius, 3D efekto išgautus aplikacinius elementus, tokius kaip įvairūs grafiniai elementai ar jau visų pamėgti gėlių ornamentai. Pats drabužis jau nebus tik vientisas ir lygus.

„Iš praeitų metų vis dar išlieka apnuogintų pečių tendencija, bet kaip naujiena, kaip paprieštaravimas tam yra ilgos, netgi specialiai prailgintos rankovės“,– pasakojo Marija Palaikytė.

Gana seniai šalia klasikinės baltos vestuvių suknelės įsivyravę ir kitokie baltos spalvos atspalviai, tačiau kitais metais, anot mados prognozuotojos, nuotakas dar labiau pakerės pasteliniai atspalviai.

„2016 metų mados spalvos – švelniai melsva ir rausva – 2017-aisiais persikelia ir į vestuvių madą“, – džiaugėsi Marija, teigdama, kad dabar vestuvių mados industrija nėra nutolusi nuo pasaulinių mados tendencijų. Pasak jos, nuotakos stilius ir visa vestuvių mada yra glaudžiai susijusi su apskritai tam tikru metu vyraujančiomis madų tendencijomis.

Kad ir kokios naujos mados atsirastų ar sugrįžtų, visuomet pats madingiausias bus suderintas ir harmoningas poros įvaizdis. „Svarbiausia pasirinktos visos vestuvių šventės stilistikos dermė: darna tarp nuotakos ir jos jaunikio, darna tarp šventės aplinkos, metų laiko ir paties drabužio. Suknelė turi būti pritaikyta ir tinkama visai vestuvių atmosferai ir nuotaikai“, – patarimais apie patį svarbiausią momentą jaunųjų įvaizdžio kūrime dalijosi Marija Palaikytė.

Nesvarbu, kokias naujas ar senas tradicijas pasirinksite, svarbu, jog savo vidinę poros harmoniją perkeltumėte į išorę, taip, be abejonės, susikursite vientisą ir nepakartojamą vestuvių stilių sau!

2017 m. sausio 18 dieną Vilniuje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ vadinamas renginys įvyks pirmą kartą ne tik Lietuvos istorijoje, tačiau ir Baltijos šalių mastu. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys šiame regione. Daugiau nei 150 kviestinių svečių bus pristatytos naujausios Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir užsienio dizainerio, kuris kol kas įvardijamas kaip kviestinis svečias, suknelių kolekcijos, skirtos 2017 metų nuotakoms, bei kitą sezoną madingiausios vestuvinės šukuosenos, sukurtos „L`Oréal Professionnel“ profesionalų iš visų Baltijos šalių. Tiesioginę renginio transliaciją kviečiame stebėti DELFI TV.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis