Norėtum kirpčiukų? Išbandyk su savo nuotrauka, ar tau jie tiktų

Norisi kirpčiukų, bet nesi tikra ar tau jie tiks? Suprantama, nusirėžti plaukus visuomet nedrąsu, juk per kelias savaites jie neataugs. Tiesą sakant, neataugs greičiausiai ir per kelis mėnesius, todėl prieš žengdama šitą žingsnį gerai pagalvok. O dar geriau - tiesiog pasimatuok kirpčiukus virtualiai!


Kirpčiukai gali kardinaliai pakeisti tavo išvaizdą. Ilgi lygūs kirpčiai turėtų tikti širdelės formos veidą turinčioms merginoms, iškarpyti ir palengvinti kirpčiukus siūloma toms, kurių veidas kvadratinis ir griežtesnis, o apskritaveidėms patariama vengti lygių kirpčių, labiau tiks trumpesni, sušukuoti ant šono - veidas atrodys mažiau apvalus. Bet visa tai - tik teorija, kuri praktikoje tikrai ne visuomet pasiteisina, juk renkantis šukuoseną svarbi ne tik veido forma, bet ir bendrai visi bruožai.

Vida Press


Vida Press


Vida Press


Vida Press

Kokius kirpčius tau vertėtų išbandyti, gali pamatyti aukščiau esančiose nuotraukose. O tuomet išbandyk virtualiai! Susirišk plaukus, nusifotografuok gerame apšvietime (kuo kokybiškesnė nuotrauka, tuo realistiškesnius rezultatus gausi) ir įkelk savo nuotrauką į specialią programėlę, kurią rasi paspaudusi žemiau esančią nuorodą. Tuomet pasirink šukuosenos stilių (Programėlėje: Hair -> Style -> Trends -> Bangs) ir pirmyn!


PROGRAMĖLĘ RASI ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis