Išrinktos stilingiausios 2016 metų merginos

Iki Naujųjų liko ne tiek ir daug, tad pats laikas apžvelgti "-iausias" 2016 m. garsenybes. Šį kartą apie stilingiausias, o kitą - besirengusias prasčiausiai.

Žurnalas "Glamour" kiekvieną gruodį paskelbia 50 stilingiausių žvaigždžių sąrašą. Kasmet čia įtraukiama naujų veidų, tačiau kai kurios garsenybių jau ilgą laiką neapleidžia aukščiausių stiliaus pozicijų.

Kuriose vietose atsidūrė pastaruoju metu dažniausiai apkalbamos garsenybės? Kim Kardashian, jos jaunesnės seserys Jenner, manekenės Bella ir Gigi Hadid, J.Lo, Rihanna, princesė Catherine ar muzikos pasaulio primadona Beyonce?

Šįmet sąrašas kiek netikėtas. Galima pagalvoti, kad būtent daugiausia žiniasklaidos dėmesio sulaukiančios įžymybės yra ir stiliaus topuose. Pasirodo, kai kurios jų į sąrašą net nepateko, pavyzdžiui, Gigi Hadid, Khloe ar Kourtney Kardashian.

Charizmatiškoji Beyonce - vos 39 vietoje. Manekenė Bella Hadid tapo 37, keliomis pozicijomis ją aplenkė Kim Kardashian - 34. A. Jolie iškopė į 25 vietą, o Rihanna į 24, Jennifer Lopez - 15.

Štai gražuolės, kurios 2016 m. sudaro stilingiausiųjų dešimtuką. Be jokių abejonių šios merginos sulauks dėmesio ir kitąmet, bet ar išsilaikys dešimtuke - jau kitas klausimas.

10 - KENDALL JENNER

Reuters, AFP, AP/Scanpix nuotr.
9 - JENNIFER LAWRENCE

Reuters, AP/Scanpix nuotr.
8 - BLAKE LIVELY

Reuters, SIPA, AFP/Scanpix nuotr.
7 - KATE MIDDLETON

Reuters, AFP/Scanpix nuotr.
6 - EMMA WATSON

Teuters, AP, AFP/Scanpix nuotr.
5 - ALICIA VIKANDER

AP, AFP/Scanpix nuotr.
4 - KYLIE JENNER

AFP, AP/Scanpix nuotr.
3 - SIENNA MILLER

AP, AFP/Scanpix nuotr.
2 - FKA TWIGS

Reuters, AP/Scanpix nuotr.
1 - KRISTEN STEWART

AP, AFP, SIPA/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis