Vizažistė O. Žuravliova padarė tai, ko moterims seniai reikėjo

"Daugelis moterų sunkiai pripažįsta esančios gražios ir ši pasitikėjimo stoka daro esminę įtaką jų gyvenimui", - sako profesionali vizažistė Olesia Žuravliova, skatinanti moteris burtis kartu ir palaikyti jos iniciatyvą "Tu esi graži", kurios simbolis - sidabrinė segė, simbolizuojanti harmoniją tarp vidinio ir išorinio grožio.

"Šios iniciatyvos pagalba labai tikiuosi paskatinti daugelį moterų pamilti kiekvieną savo dalelę. Aš tikiuosi išvysti daugiau šypsenų veide. Tikiuosi, kad mylėdamos save, mes skleisime meilę aplinkiniams. Mano kurta segė - tai moteriškumo, veržlumo ir pasitikėjimo savimi simbolis. Tai mažas lašelis link moters atgimimo", - sako Olesia.

Įsigyjant šį moteriškumo simbolį, prisidėsite prie projekto „Trys seserys“ (SPAUSTI ČIA), kuris skirtas atkreipti moterų dėmesį į save. Tad perkant segę, skirsite vieną eurą nemokamiems moterų seminarams organizuoti. Seminarų dalyvėmis galės tapti bet kuri moteris, kuri geba prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir yra pasiruošusi pokyčiams.

- Kaip kilo idėja sukurti iniciatyvą „Tu esi graži“ ?

Daugelį metų teikdama moterims grąžinimosi paslaugas sutikau įvairių moterų. Visada stebėdavau jų akis, žodžius, mimiką. Matydavau jas ateinančias ir atsisėdančias į makiažo specialisto kėdę ir mačiau jas išeinančias. Pastebėjau, kad ne visos moterys savimi pasitiki, nepaisant to, kad yra nuostabios ir gražios.

Moterys yra kritiškos sau, jos mato tiek daug minusų savyje. O įdomiausia tai, kad dažnu atveju - šių minusų aplinkiniai net nepastebi. Kiekvieno vizito metu nuoširdžiai bendraudavau su klientėmis. Kai subtiliai paryškindavau moters bruožus - matydavau, kaip jos tą pačią akimirką išsitiesia, švelniai nusišypso sau veidrodyje, o akys tiesiog suspindi. Būtent tai ir yra pasitikėjimo šaltinis.

- Tai išorinis grožis yra svarbesnis už vidinį?

Ne, aš kalbu apie vidinį pasitikėjimą savimi... Viena rytą, važiuodama į darbą stabtelėjau prie perėjos praleisti pėsčiųjų. Mano žvilgsnis sustojo ties viena moterimi, einančia per gatvę. Mąsčiau kas ji tokia...

Dabar negalėčiau apibūdinti jos veido bruožų ar aprangos. Man įsiminė lengva, grakšti ir pasitikinti eisena su vasarišku lengvumu. Jos švelni šypsena ir šiltos akys. Nieko daugiau. Ši moteris skleidė meilę sau, meilę kiekvienai savo dalelei su visais trūkumais ir privalumais. Ji tiesiog mėgavosi tuo, kas yra čia ir dabar. Gražiausia tai, kad ji savo pasitikėjimą spinduliavo aplinkiniams.

- Remiantis tyrimais, matome, kad moterų pasitikėjimo lygis yra gan žemas. Net 8 iš 10 moterų pasaulyje išgyvena dėl savo išvaizdos. Kodėl pasitikėjimas svarbus moters gyvenime?

Nepasitikėjimas savimi yra moterų nerimo šaltinis. Pasitikėti savimi - reiškia gerbti ir mylėti save tokią, kokia esi ir nesistengti lyginti savęs su kitais. O tai yra pozityvus savęs vertinimas. Pasitikinti savimi moteris tiki savo galimybėmis, kontroliuoja savo gyvenimą ir gali pasiekti savo tikslų. Pasitikinti moteris vertina save teigiamai net blogiausiose situacijose, pozityviai žvelgia į problemą rasdama išeitį. Pasitikinti moteris - tai laiminga moteris, skleidžianti gėrį ir šilumą aplinkiniams.

- Kokia yra harmonija tarp vidinio ir išorinio moters grožio?

Jeigu vidinis moters pasaulis harmoningas, ji bus harmonijoje su aplinkiniais. Juk šalia moters, kuri kupina meilės ir pasitikėjimo, bus tokie pat aplinkiniai: vyras, šeima, draugai, vaikai, kurie ją vertins ir rūpinsis. Šalia tokios moters yra jaučiama ramybė, vidinė jėga ir išmintis.

Aš tikiu, kad kiekviena moteris yra graži. Grožis kiekvienam yra individualus, unikalus. Mes esame skirtingos. Kiekvienos moters skirtingos akys, oda, plaukai, nosis ir lūpos. Visi šie atskiri bruožai sukuria individualumą, unikalų paveikslą. Bet šis paveikslas nieko nereiškia be šypsenos, be spindesio akyse.

- Komplimentai skatina moteris pažvelgti į save kitomis akimis?

Komplimentas reiškia daugiau nei tik spontanišką žmogaus išvaizdos, išorinių detalių įvertinimą. Tai apgalvotas veiksmas, kuris gali būti nukreiptas tiek į žmogaus išorę, tiek į asmenybę ar pasiekimus. Kartais reikia tiek nedaug, kad paskatintume pažvelgti į save kitomis akimis. Kartais reikia susimąstyti ir pagalvoti, kokia aš norėčiau būti.

Užsakymo nr.: PT_73169332

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis