Pamatyk: naujausios vestuvinės suknelės, kurių kainos siekia tūkstančius eurų

Greičiausiai apie tą vienintelę vestuvinę suknelę fantazuojame visos. Vienos svajoja apie gundančią, pabrėžiančią figūrą, kitos - kuklią elegantišką, dar kitos - prabangią, princesišką. Galbūt būtent šioje galerijoje rasi savo svajonių suknelę - Vilniuje vykusiame renginyje pristatyta net 15 nuotakoms skirtų kolekcijų!

Šį vakarą prabangiame viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square“ pristatyta daugybė vestuvinių suknelių kolekcijų. Toks renginys kaip „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ įvyko pirmą kartą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalių regione. Vakaro metu pademonstruota 15 nuotakoms skirtų kolekcijų, 9 iš jų Lietuvos dizainerių.

K. Pansevič nuotr.

K. Pansevič nuotr.

Vestuvinei madai skirtame vakare savo kūrybą pristatė ir rečiau linksniuojami, ir puikiai žinomi lietuvių dizaineriai: Egidijus Rainys, Liutauras Salasevičius, Robertas Kalinkinas, Inga Miltienė, Raimonda Silė, mados namai „Ingrid INŽI“, „Jan Si Bridal“, „Mas 924“, „Rasos & Christian Mados studija“. Užsienio svečiai, atvežę Lietuvos publikai naujausias kolekcijas: latviai „Julija Bridal“, estės Kristina Viirpalu, Hanna Korsar bei viešnia iš Lenkijos Agata Wojtkiewicz.

K. Pansevič nuotr.

K. Pansevič nuotr.

Kviečiame sužinoti naujausias vestuvių mados tendencijas ir pasigrožėti nuostabiais apdarais, kurių kainos svyruoja nuo 750 iki 2500 eurų, o siūdinti pagal individualius užsakymus nuo 2500 ir iki neribotų klientės pageidavimų.

EGIDIJUS RAINYS

Egidijus Rainys sukuria ir pristato nuotakoms skirtą kolekciją kiekvienais metais. „Savo profesionalią karjerą pradėjau nuo 2004 m., kai įgijau Vilniaus dailės akademijos diplomą. Tai man suteikė teisę vadintis dizaineriu. Nepaisant to, kad kūrybinę veiklą pradėjau dešimtmečiu anksčiau“, – teigė E. Rainys, jau neskaičiuojantis kelinta buvo ši 2017 m. kolekcija.

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Mados namų „Madam pareis vėliau“ kūrėjas ir įvaizdžio stilistas Liutauras Salasevičius – vienas mėgstamiausių nuotakų dizainerių Lietuvoje. Jis įvaizdį nuotakai sukuria nuo-iki, tai ne tik vestuvinis rūbas, bet ir šukuosena, makiažas, aksesuarai. L. Salasevičiaus šou visuomet įspūdingi, o sukneles sunku suskaičiuoti!

ROBERTAS KALINKINAS

Mados namai „Robert Kalinkin“ kuria bendrą stilistinį tandemą nuotakai ir jaunikiui. Suknelė parenkama pagal kiekvienos moters asmenybę. Šie mados namai yra dirbę ir su užsienio garsenybėmis: muzikos grupės „The Pussycat Dolls“ nare Ashley Roberts, viena žymiausių Indijos aktorių Deepika Padukone, buvusia „Mis Prancūzija“ Marine Lorphelin, viena žymiausių Afrikos aktorių, moterų teisių aktyviste Yvonne Nelson, grupės „All Saints“ narėmis, Kinijos princese Ye Mingzi. Renginyje pristatyta nuotakų kolekcija kūrėjams yra trečioji.

INGA MILTIENĖ

Šiai kolekcijai dizainerė Inga Miltienė panaudojo netradicines spalvas, siekdama unikalumo ir idealaus stilistinio sprendimo. Išskirtinis dizainerės braižas – kukli prabanga, estetika spinduliuojanti elegancija, romantiški audiniai, dėmesys detalėms. I. Miltienienės valdos yra šviesi ir jauki erdvė, kurioje karaliauja balta šventinė dvasia.

RAIMONDA SILĖ

Dizainerė individualiai dirbti su klientėmis pradėjo dar 2005 m., tačiau nuotakoms kurti ėmė 2013 m. Raimonda Silė tarp savo kūrinių neturi serijinių suknelių, visos jos vienetinės. Moteris pasakoja, kad kasmet stengiasi kurti vis kitaip, šiemetinėje kolekcijoje būta daugiau spalvinių žaidimų.

JAN SI BRIDAL

„Jan Si Bridal“ vardu kurianti lietuvaitė gyvena Londone, o ready to wear kolekcijas pristato nuo 2012 metų. Trečiadienio vakarą ji pristatė savo pirmąją nuotakoms skirtą kolekciją.

MAS 924

Per pastaruosius kelius metus mados namai „Mas 924“ sukūrė sukneles ne vienai dešimčiai nuotakų. Renginyje „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ mados namų kūrėja Monika Kazakevičiūtė pristatė pirmąją nuotakoms skirtą kolekciją.

INGRID INŽI

7 metus gyvuojantys mados namai „Ingrid INŽI“ kasmet pristato kolekcijas nuotakoms, o šiemet buvo pristatyta ir vakarinių, „raudonojo kilimo“ suknelių kolekcija. Ne vieno garsiausio Lietuvos žurnalo viršelis buvo papuoštas „Ingrid INŽI“ suknele, daugelis šalies įžymybių, laidų renginių vedėjų filmavimuose ir ištaiginguose vakarėliuose dabinasi šių mados namų kūrėjos Ingridos Rutkauskaitės kurtais apdarais.

RASOS & CCHRISTIAN MADOS STUDIJA

Šioje studijoje dažniausiai siuvamos suknelės pagal individualius užsakymus, tačiau nuotakoms skirtos 2015 m. ir 2016 m. kolekcijos sulaukė itin didelio susidomėjimo. Dizainerės Rasos Urboneit kurtomis suknelėmis puošiasi žymūs Lietuvos modeliai, jas galima išvysti įvairiuose renginiuose. Stebuklus iš neopreno kurianti „Rasos & Christian Mados studija“ papuošė madingiausias pastarųjų sezonų nuotakas.

KRISTINA VIIRPALU (Estija)

Kristina Viirpalu yra viena žymiausių estų dizainerių, kurianti ir nuotakoms. Išskirtinumas – juvelyriški rankų darbo mezginiai. Derinti su įvairiomis medžiagomis jie virsta pasakiškomis vestuvinėmis suknelėmis. Jos ekstravagantiškos, mena gilias estų tradicijas, visos unikalios. Kol kas Lietuvoje tokio stiliaus kūrėjo dar nerasta. Naujausia Kristinos Viirpalu kolekcija yra tarsi mankšta akims – drąsesni peržiūrėję nuotraukas atsimerks plačiau, santūresni - akis užsidengs. Tačiau nesižavėti šios estės kūryba neįmanoma.

HANNA KORSAR (Estija)

Estė Hanna Korsar mokėsi ne tik Estijoje, bet ir Suomijoje, tapo prizininke įvairiuose jaunųjų kūrėjų konkursuose. Jos didžiausia aistra yra vakariniai ir vestuvių drabužiai. Pagrindiniai kūrybos išskirtinumai: delikatūs siluetai, spalvinė gama ir medžiagų faktūrų panaudojimas. Jos kūryba išraiškinga, vestuvių suknelės skirtos ypatingai prabangiai šventei.

JULIJA BRIDAL (Latvija)

Tai šeimos verslas, kurį valdo jau trečia karta nuo 1974 m. Viskas prasidėjo nuo skrybėlių gamybos, nuometų, nuotakų šukuosenų, kol užaugo iki plataus verslo. Šiuo metu Rygoje atidaryti du butikai, kūrėjai dalyvauja mados savaitėse Latvijoje, Baltarusijoje, Lietuvoje, intensyviai dirba su tarptautine rinka.

Daugiausia dėmesio sulaukė PLUS SIZE ir 2016 bei 2017 m. kolekcijos, kur vyrauja išskirtiniai siluetai, nėrinių ir šilko derinimo detalės, įdomūs dekoro sprendimai, spalvos. Naujausioje kolekcijoje pristatyta ir suknelė besilaukiančiai nuotakai.

AGATA WOJTKIEWICZ (Lenkija)

Daugybės konkursų nugalėtoja Lenkijoje bei Didžiojoje Britanijoje Agata Wojtkiewicz yra pripažinta vestuvių ir vakarinės mados lenkų dizainerė. Jos suknelės skirtos drąsioms ir elegantiškoms nuotakoms. A. Wojtkiewicz moteris, kurioms kuria savo kolekcijas, apibūdina taip: „Neeilinė, žavi... Tegul vestuvės būna geriausias vakarėlis ir tegyvuoja ROKENROLAS!“ Jos suknelės superilgos, seksualios, tačiau nevulgarios, jomis žavisi nuotakos, kurios nori spindėti ir kerėti. Dizainerė žinoma dėl netradicinio vestuvių stiliaus kūrimo – ji gali nuotakai pasiūlyti net odinį švarką.

Nuotakoms skirtų kolekcijų modeliai - fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis