Speneliai iš po suknelės - vulgari stiliaus klaida, gundo ar "kaip noriu, taip ir vaikštau"

Kartais segėti liemenėlės nesinori, nes šiaip ar taip ji vistiek varžo. Laisvą dieną tiesiog užsimestum trikotažinius marškinėlius ir lėktum į miestą. O kartais liemenėlė tiesiog netinka prie drabužio, pavyzdžiui, suknelės itin siauromis petnešėlėmis. Vienos nusispjauna ir liemenėlę meta šalin, kitos to padaryti nedrįsta, nes aplinkiniai žiūrės kreivai.

Kai dėl tam tikrų priežasčių negali arba nenori segėti liemenėlės lieka du pasirinkimai. Arba įsigyti skirtingų liemenėlių, skirtų įvairioms suknelėmis ir palaidinėms, arba nekreipti dėmesio į aplinkinių žvilgsnius ir žingsniuoti be jos. Tačiau ne kiekviena pasirinkusi pastarąjį variantą jaučiasi jaukiai.

Mintis, kad pro palaidinę šviečiantys speneliai yra vulgaru, gana populiari. Kalbame ne apie peršviečiamus drabužius, bet paprastus, kurie kartais irgi negali paslėpti stirksančių spenelių. Ką padarysi, toks yra mūsų kūnas - vienos gali pasidžiaugti neišryškėjusiais speneliais, o kitų linkę apie save priminti.

Be abejo, kad yra būdų, kaip pridengti spenelius ir nesugadinti drabužio netinkančiomis petnešėlėmis ar liemenėlės kontūrais. Galima įsigyti liemenėlių be petnešėlių, tam tikromis petnešėlėmis / iškirptėmis ar specialių lipdukų krūtims, kurie neleidžia mažiesiems išdavikams stirksoti. Tačiau pasitaiko, kad nuo išryškėjusių spenelių neapsaugo net ir liemenėlės ar apatinukai. Kyla klausimas - ar tikrai reikia žūtbūt maskuoti šviečiančius spenelius. Greičiausiai daug kas pasakytų, kad jei yra galimybė, tuomet ir reikia, nes jie atrodo vulgariai arba kažkam žadina tam tikras fantazijas.

Vida Press nuotr.

Tačiau ne vienas tokį požiūrį ginčytų, o ypač mados pasaulis. Jau kurį laiką ant podiumų pristatomi drabužiai ne tik subtiliai, bet ir labai atvirai išryškina krūtis. Taip, viešumoje vaikščioti apnuoginta krūtine būtų labai drąsu, bet švysčiojantis spenelių siluetas įvaizdžio kaip ir neturėtų gadinti.

Ne mažiau nei mada laisvę speneliams išpažįsta ir garsenybės. Vienos jais siekia dėmesio (tokius atvejus lengva atskirti), kitos neima į galvą ir pirmenybę teikia komfortui.

AFP, AP/Scanpix nuotr.

AFP, AP/Scanpix nuotr.

A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on Jan 13, 2017 at 1:42pm PST


Įvaizdžio etiketas neapibrėžia matomų spenelių tik kaip stiliaus klaidos ar vulgaraus akcento. Tiesa, kad ne vietoje ir ne laiku išryškėję speneliai nebus gero tono ženklas, greičiau išduos apie nesusivokimą situacijoje. Darbe, oficialioje aplinkoje, nepažįstamų žmonių rate ar kitur, kur apranga turėtų būti solidesnė, reikėtų pasirūpinti, kad krūtinė nebadytų akių.

Tačiau paprasta diena, laisvalaikis, poilsis mieste, prie ežero ar svečioje šalyje yra kiekvienos merginos ir moters pasirinkimas. Nereikėtų jaustis nepatogiai dėl to, kad liemenėlę palikai spintoje. Svarbiausia pasitikėti savimi, vilkėti tai, kas verčia tave jaustis gerai. Jei kažką tavo speneliai glumina - juk nuo to nepatogiau tik tam žmogui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis