6 naujo sezono vestuvinių suknelių tendencijos

Galbūt šįmet tavo lemtingi metai, kai mylimajam prisieksi amžiną meilę. O gal tau tiesiog patinka pasigrožėti vestuviniais apdarais, nors pačios šventės horizonte dar nenusimato. Siūlome žvilgtelėti į naujausias aukštosios mados kolekcijose pristatytas sukneles, kurtas garsiausių mados namų, nuo CHANEL iki DIOR.

1. RAUKINIAI

Šįmet madingos suknelės, sakytum, perdėta raukinių gausa. Jais dabinamos aukštos apykaklaitės, rankogaliai, pečių zona, suknelių kraštai. Vyrauja įvairūs raukinių tipai ir deriniai. Nuo smulkučių, derinamų su nėriniais, iki ekstravagantiškų, primenančių puošusius legendinę princesės Dianos vestuvių suknią.

Sipa Press/Scanpix nuotr.

2. TIULIS

Praėjusį sezoną gyvavęs balerinų stilius išpopuliarino tiulio audinį. Vestuvių madoje jis buvo kiek primirštas, išstumtas lengvučių, vėjyje plazdančių audinių. Tačiau šį sezoną dizaineriai tiulį atrado iš naujo. Prie suknelių segami tiulio šleifai, kuriami kaskadiniai tiulio sluoksnių sijonai ant podiumo galima pamatyti ir tos pačios balerinų temos interpretacijas. Tarp madingųjų ir superpūstas siluetas, kai suknelės apačia ar rankovės formuojamos iš gausybės raukto tiulio juostų.

Sipa Press, SIPA/Scanpix nuotr.

3. RAUSVI ATSPALVIAI

Kasmet kinta ne tik vestuvinių suknelių siluetai, dekoras, bet ir spalvos. 2016 m. vyravo pasteliniai atspalviai, nuo rausvo, žydro iki dramblio kaulo ar švelnaus violetinio. 2017 m. pirmenybė teikiama rausviems atspalviams, nuo pieniško braškių kokteilio iki pudros.

Sipa Press, SIPA/Scanpix nuotr.

Sipa Press, SIPA/Scanpix nuotr.

4. MINIMALIZMAS

Greta ištaigingų ir princesiškų vestuvinių suknelių dizaineriai siūlo ir priešingas - minimalistines. Šių suknelių kirpimai elegantiški, lakoniški, skulptūriški. Dėmesys skiriamas ne smulkutėms detalėms, bet silueto kuriamam efektui. Atrodo subtiliai, bet prabangiai, patiks klasikos gerbėjoms.

SIPA, Sipa Press/Scanpix nuotr.

5. PLUNKSNOS

Puošyba plunksnomis vestuvinėms suknelėms suteikia savotiškos egzotikos ir džiazo laikų dvasios, kai kokteilinių suknelių kraštai būdavo apsiuvami būtent besiplaikstančiomis plunksnelėmis. Šįmet plunksnos kuklumu nepasižymi, jų daug, jos ilgos, jomis nusagstytos ne tik suknelių apačios, bet ir dekoltė, apykaklės, rankovės ar sijonai nuo-iki.

SIPA, Sipa Press/Scanpix nuotr.

6. SIUVINĖJIMAI IR APLIKACIJOS

Ieškančioms originalių vestuvinių suknelių verta peržvelgti dekoratyvumo tendenciją. Tai suknelės, siuvinėtos aukso, sidabro siūlais, taip pat spalvingomis gėlėmis, nėrinių karpiniais, krištoliniais karoliukais ar perlais, 3D aplikacijomis. Madingi ne tik vienspalviais siuvinėjimai, kuriantys išraiškingą faktūrą, bet ir kontrastuojantys su suknelės audinio spalva.

SIPA, Sipa Press/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis