Kodėl turėtum išmesti įprastą savo šampūną ir pagaliau įsigyti skirtą profesionalams

Prekybos centrų lentynoms lūžte lūžtant nuo kosmetikos bei plaukų priežiūros priemonių, savimi besirūpinančios merginos, moterys ir net vyrai vis dažniau renkasi ne įprastus, o profesionalams skirtus plaukų šampūnus, kaukes ir kitas plaukų priežiūros priemones.

Produktai, skirti masėms, naudos neatneša

Įprastų plaukų priežiūros priemonių galima įsigyti bet kur: didesnėje ar mažesnėje parduotuvėje, didmiestyje ar nuošalioje gyvenvietėje. Didelis šių priemonių pasirinkimas perša ir jų paskirtį – įprastos plaukų ar kūno priežiūros bei kosmetikos priemonės skirtos didžiajai auditorijai, kitaip tariant – masėms.

Nenuostabu, kad įprastos priemonės yra plačiai populiarinamos, reklamose akcentuojamas jų naudingumas, pavyzdžiui, plaukų vešlumas, žvilgesys, nuo pleiskanų išgydyta galvos oda ir kt. Tik dažnai gausiai išreklamuoti produktai didelės naudos neatneša. Tiesiog pirkėjui dažnai būna sunku suprasti, kuri priemonė yra geriausia jo plaukams.

Ne paslaptis, kad dažnai pasirenkamas labiausiai išreklamuotas, t. y. labiausiai įstrigęs produktas, arba tas, kuris akcijų metu parduotuvėje būna padėtas matomiausioje vietoje. Turbūt atmintinai išvardytumėte, kur artimiausioje parduotuvėje išdėlioti populiariųjų prekių ženklų šampūnai?

Dėl šių priežasčių kai kurie produktai dažnai būna naudojami ne pagal paskirtį. Pavyzdžiui, sausiems plaukams naudojamas šampūnas nuo pleiskanų, natūraliems plaukams – dažytiems skirtas šampūnas, ploniems – dar labiau plaukus apsunkinanti kaukė, aliejus ar balzamas ir pan. Tai ne tik nepagerina plaukų būklės, bet dažnai net ją pablogina. Tuomet toje pačioje parduotuvėje išsirenkame daugiau kainuojantį šampūną manydami, kad būdamas brangesnis jis suteiks mums efektą „kaip iš salono“ ir išspręs visas su plaukais susijusias problemas, bet užlipame ant to paties grėblio – vėl pasirenkame produktą masėms. Ir tada įsitikiname posakio, kad tai, kas tinka viskam, netinka niekam, teisingumu. Belieka informacijos ieškoti interneto platybėse arba nepabijoti pasirodyti neišmanantiems ir patarimo paprašyti savo kirpėjos. Ne veltui šios profesijos atstovės žino viską, kas dedasi mieste ir ne tik...

Svarbiausia – individualūs poreikiai

Grožio specialistų atsakymas būtų labai paprastas ir, išbandžius galybę „masėms“ skirtų šampūnų, visiškai nestebinantis – jums padės plaukų priežiūros priemonės profesionalams, kurias naudoja grožio specialistai. Tai priemonės, kurios sukurtos (atkreipkite dėmesį) žmonėms, turintiems individualių poreikių. Šių priemonių galima įsigyti kirpyklose, grožio salonuose ar specializuotose parduotuvėse. Žinoma, prieš įsigyjant profesionalių produktų labai svarbu išsiaiškinti, kokios priemonės būtų geriausios būtent Jums. Patarti gali plaukų specialistas, kuris, atsižvelgęs į plaukų būklę, tipą ir struktūrą, nustatys, kokia konkreti priemonė plaukams atneštų didžiausią naudą.

Bet negi yra sukurta tiek šampūnų rūšių, kad patenkintų visų mūsų poreikius? Juk visi esame individualūs ir mūsų jau daugiau nei septyni milijardai! Tiek šampūnų pagal individualius kiekvieno poreikius tikrai nėra, tačiau nereikia tikėtis, kad geriausiai matomoje vietoje parduotuvėje pastatytas žinomo prekės ženklo šampūnas su užrašu ant buteliuko „Nuo pleiskanų“ bus ta vienintelė, nepakartojama ir stebuklinga priemonė, kuri išspręs visas problemas. Tas, kas yra susidūręs su pleiskanojančiais plaukais, tiksliau, galvos oda, tikrai žino, kad pleiskanos gali būti sausos ir smulkios, didelės ir riebios, gali sudaryti šašus arba niežtėti, plaukai gali būti ploni ir praradę žvilgesį arba sulipę ir riebaluoti, pleiskanų gali būti smilkinių srityje, prie kaktos, pakaušyje... Ir tas vienas buteliukas „Nuo pleiskanų“ tikrai nepadės! Kaip ir nepadės kitos plaukų priežiūros priemonės “visų tipų plaukams”, t. y. visiems ir viskam: vaikams ir senjorams, galvai, kūnui ir voniai...

Buteliukuose slypintis blogis

Atsižvelgiant į kiekvieno mūsų poreikius, skiriasi ne tik šampūno paskirtis, bet ir sudėtis. Įprastuose šampūnuose, kaukėse, kondicionieriuose naudingųjų medžiagų įprastai būna nedaug. Aišku, tai turi įtakos ir žemesnei produkto kainai, bet čia vertėtų nepamiršti patarlės, kad taupus moka dukart. Produktų, skirtų profesionalams, pavyzdžiui, „Marrakesh“, „Hemp Seed" ar „Macadamia Natural Oil“ sudėtis yra labiau koncentruota, ji dažnai yra papildyta plaukams naudingomis medžiagomis - vynuogių ar kanapių sėklų, argano ar makadamijų aliejumi, keratinu, provitaminais ir kt. Įprastose plaukų priežiūros priemonėse taip pat galima rasti tokių pat naudingųjų medžiagų, tačiau jų koncentracija paprastai yra labai maža, tad plaukams jokios naudos šios medžiagos neatneša.

Įprastose priemonėse dažnai naudojami ir nesaugūs ingredientai: SLS (natrio laurilsulfatas), parabenai, mineralinis aliejus, kurie gali sudirginti odą ar net sukelti alergiją. Mineralinis aliejus – tai pigus naftos subproduktas, kuris visiškai neįsigeria į plaukus, o tik sukuria orui nepralaidžią plėvelę ir apgaulingai suteikia sveiko ir pamaitinto plauko išvaizdą. Iš tikrųjų plaukai lieka sausi, porėti, nepamaitini, „dūstantys“. Parabenai ir natrio laurilsulfatas gali sudirginti odą ar net sukelti uždegimą, skatina pleiskanų atsiradimą, galvos odos niežėjimą ir išsausėjimą.

Paklausite, kam viso to reikia? Parabenai naudojami produkto galiojimo laikui pailginti, o laurilsulfatas – tiesiog tam, kad produktas putotų. Juk daugelis manome, kad jei šampūnas neputoja, tai jis blogas...

Sudėtis - draugiškesnė

Ar viso šio „gėrio“ nėra priemonėse, skirtose profesionalams? Šiose plaukų priežiūros priemonėse naudojamos pažangios formulės, o nesaugių ingredientų vengiama. Dažnai produktai, pavyzdžiui, „Alterna“ arba „Pureology“, gaminami be sulfatų, parabenų, fosfatų, dažiklių ir kt. Profesionalios plaukų priežiūros priemonės yra kokybiškos, visavertės, o jų suteikiama nauda plaukams yra gerokai didesnė.

Naudojant profesionalams skirtas plaukų priežiūros priemones, rezultatas jaučiamas jau po pirmo panaudojimo. Svarbiausia, kad šios priemonės, praturtintos būtinosiomis medžiagomis, veikia plauko vidų, todėl poveikis yra ilgai išliekantis, jie tampa stipresni ir gražesni. Itin svarbu tai, kad šios priemonės padeda atsikratyti įvairių galvos odos ar plaukų problemų, su kuriomis bene kiekvienas susiduriame, ilgiau ir dažnai naudodami mėgėjiškas priemones.

Apsilankę elektroninėje parduotuvėje Klipshop.lt, rasite didelį plaukų priežiūros priemonių profesionalams pasirinkimą. „Macadamia“, „Marrakesh“, „Moroccanoil“, „Keune“, „Kerastase“ bei daugelis kitų pripažintų gamintojų produktų – vienoje vietoje!

Užsakymo nr.: PT_73666612

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis