Kaip ta pati suknelė atrodo ant XS ir L dydžio modelių

„Ypatinga diena – ypatinga suknelė“, - sutiktų kiekviena būsima nuotaka. Todėl būtent vestuvinei suknelei skiriamas išskirtinis dėmesys. Ilgos paieškos internete, valandos praleistos ieškant įkvėpimo marguose žurnalų ir katalogų puslapiuose, galiausiai duoda rezultatą. Rasta „ta vienintelė“. Tik kaip ji atrodys gyvai? O jei esi moteriškų formų? Ką pasirinkti tada?

Anot mados namų „Vamp“ vadovo, dizainerio Arvydo Videikos, svarbu nepanikuoti. Kokybiška ir tik jums pasiūta suknelė atrodys nepriekaištingai ir visai nesvarbu, kokį drabužių dydį nešiojate.
„Per dvylika praktikos metų, esu ne kartą išgirdęs klausimą: kokią suknelę turi rinktis plius dydžio nuotaka? Atsakymas visuomet toks pats: kokią tik norite! Nepatikėsite, kokius stebuklus gali padaryti tinkamas kirpimas ir tobulai pritaikytas modelis. Esu įsitikinęs, jei žinosite kur kreiptis ir įvaizdį kurs profesionalai, L dydžio suknelė bus romantiška, patraukli, graži ir seksuali.

Dėl šios priežasties su puikia salono „T.A.D.A.“ ir fotografų Morozovų komanda ir suorganizavome fotosesiją. Suradome modelį, kuris nėra standartinis, kurio, galbūt, neišvysite vestuvinių suknelių kataloguose, tačiau šis atrodo nuostabiai. Tai mūsų savotiškas įrodymas, jog gražiai nuotakai suknelės dydis neturi reikšmės“, - dėstė A. Videika.


Nuotr. autor. (Xs dydžio modelis)- G. Žilinskas, (L dydžio modelis) - V. Morozovas

Kaip pasakojo dizaineris, net ir kataloguose rastos suknelės, patobulintos gali tikti plius dydžio moteriai. Paslaptis slypi korsete. „Mūsų mados namų vizitinė kortelė yra korsetas. Puikiai paslėptas, patogus dėvėti korsetas. Jis ne tik išpildo suknelę, bet ir paslepia trūkumus. Jiems įkvėpimo pats sėmiausi iš XVIII amžiaus. Tuo metu šis buvo tikras mados „topas“. Be abejonės, viskas pasikeitė: pritaikytos naujoviškos technologijos, banginio ūsai pakeisti humaniškesnėmis priemonėmis, o metalo sijos supaprastintos. Tačiau būtent jo dėka, manau, pavyksta pasiekti pribloškiantį rezultatą.


Nuotr. autor. (Xs dydžio modelis)- G. Žilinskas, (L dydžio modelis) - V. Morozovas

Štai, pažvelkite į nuotraukas: nuotraukų stilistika ir suknelių modeliai, kaip iš katalogo. Esminis skirtumas tas, jog merginos, vilkinčios suknelę išmatavimai – didesni šešiolika centimetrų. O ką pastebite? Pakeltą krūtinę, išilgintą kaklą, liauną, net septyniais centimetrais sumažintą liemenį ir dailius klubus“, - šypsojosi dizaineris.


Nuotr. autor. (Xs dydžio modelis)- G. Žilinskas, (L dydžio modelis) - V. Morozovas

Anot A. Videikos suknelės siluetas – jaunosios asmeninis pasirinkimas. O visas norimas sukneles galima pritaikyti pagal figūros tipą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis