Pudra pasidengia netolygiai, nusirita gumuliukais? O ar bandei šį variantą?

Ar pastebėjai, kad kartais pudra veidą gali padengti idealiai, rodos, jos nė nesimato, o oda atrodo puikiai. Deja, kartais pudra ima ir tarsi nusirita gumulėliais. Ką daryti, kad taip nenutiktų? Ogi išbandyti naujovę - makiažo pagrindą, praturtintą vitaminų kompleksu ir kitomis veikliosiomis medžiagomis.

Garsi prancūzų kosmetikos gamintoja „Bourjois“ atnaujino daugelio pamėgtą pudrą „Healthy Mix“. Šiandien naujoji kreminė pudra nuostabiai paryškina odos spindesį, suteikia jai gaivumo ir akimirksniu paslepia nuovargio žymes. Greta patobulintos pudros atsirado ir naujas produktas - odos trūkumus ir pilkus ratilus po akimis maskuojanti priemonė.

Maskavimo priemonė ir kreminė pudra HEALTHY MIX, gamintojo nuotr.

Kreminė pudra „Healthy Mix“ išsaugojo gaivų makiažo priemonių linijos aromatą. Naujoji jos sudėtis padeda naikinti nuovargio ženklus ir odai suteikia dar daugiau sveiko spindesio. Makiažo pagrindas atitinka šiuolaikinės merginos gyvenimo būdą – joje yra įvairių vitaminų ir kitų naudingų veikliųjų medžiagų, kurios skaistina odą.

Kreminė pudra HEALTHY MIX su vitaminų kompleksu, gamintojo nuotr.

Kadangi pudroje „Healthy Mix“ yra odai reikalingų vitaminų C, E ir B5, veido spalva atrodo sveika. Ši priemonė padės kaipmat, jei po vakarėlio veidas atrodo kiek pavargęs, - ne tik paslėps veido pilkumą, bet ir suteiks jam gaivumo, jaunatviško spindesio.

Naujo makiažo pagrindo sudėtyje esantys pigmentai su apvalkalu užtikrina nepriekaištingą natūraliai atrodantį makiažą, kuris išlieka iki 16 val. Švelni tarsi šilkas kreminė pudra nepastebima, ji nepalieka jokių žymių ir niekada nesukietėja. Taigi, pasigražinusi ryte, vakare galėsi drąsiai keliauti į pasimatymą su mylimuoju - makiažas atrodys nepriekaištingai. Veikliosios medžiagos pažadina odą ir drėkina ją iki 24 val. Tai labai svarbu gyvenančioms mieste, kur dėl nepalankių oro sąlygų oda yra linkusi kur kas greičiau sausti.

Kreminė pudra HEALTHY MIX su vitaminų kompleksu, gamintojo nuotr.

Kartu su atnaujinta pudra dienos šviesą išvydo ir „Bourjois“ maskavimo priemonė „Healthy Mix“. Švelni, lengvos konsistencijos priemonė garantuoja natūralų, nepriekaištingą makiažą. Vienintelis jos paliekamas pėdsakas – ant odos nesimato jokių tamsių ratilų ir net menkiausio šešėlio ženklo, kurie išduotų tavo nuovargį.

Maskavimo priemonėje yra paakių spindesį atgaivinti padedančios veikliosios medžiagos. Tai sferinė pudra, susiliejanti su oda, ją išlyginanti ir suteikianti šilko švelnumo bei šviesą atspindintys pigmentai, akimirksniu priverčiantys odą spindėti, bet makiažo priemonę darantys nepastebimą.

Maskavimo priemonė HEALTHY MIX, gamintojo nuotr.

Tobulai susiliedama su oda, maskavimo priemonė „Healthy Mix“ akivaizdžiai panaikina nuovargio žymes, skaistina paakius ir suteikia jiems energijos vos vienu brūkštelėjimu. Naudodama maskavimo priemonę kartu su kremine pudra galėsi būti tikra, kad šiandien tavo veidas atrodys fantastiškai!

Dalyvauk BOURJOIS konkurse ir laimėk naujosios kreminės pudros ir maskavimo priemonės rinkinius HEALTHY MIX. Konkursą rasi ČIA.

Užsakymo nr.: PT_73810248

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis