2 sezono tendencijos, kurios vaikinus atbaido

Tai, kas žavi mus, vaikinams ne visuomet atrodo stilinga, o neretai ir pačioms merginoms kai kurios mados tendencijos atrodo nepatrauklios. Šį kartą pristatome 2 madingus pavasario drabužius, kurie vertinami gana prieštaringai. Kaip manai, vaikinai juos išteisintų ar pasmerktų?

DŽINSINIAI ŠVARKAI

Denimo švarkų manija mados pasaulį apėmė prieš keletą sezonų, kai džinsiniai drabužiai apskritai ėmė populiarėti kosminiu greičiu. Marškiniai, liemenės, suknelės, sijonai - atrodo, ko ne visi džinsiniai drabužiai tapo ultramadingi. Šį sezoną džinsiniai švarkai tęsia savo mados žygį, tačiau tendencijose atsirado naujas jų siluetas - oversize'as (itin platūs, tarsi per dideli).

Tokius švarkus madinga nešioti nusmauktus nuo pečių, lyg jie laikytųsi tik ant rankų, įkištų į rankoves. Tokį nešiojimo būdą išpopuliarino garsiosios Kardashian seserys, tačiau netrukus jį pamėgo ir įtakingos mados tinklaraštininkės.

Ką vaikinai mano apie džinsinius švarkus? Prieš porą mėnesių atlikome apklausą ir didžioji dalis atsakiusių teigė, kad tokios striukės patys nė už ką nevilkėtų. Merginoms prigludusius džinsinius švarkelius vaikinai išteisino, tačiau madinguosius oversized vienbalsiai pasmerkė. Pastarieji suvalgo figūrą ir pernelyg primena ne pačius stilingiausius 9-ąjį ir 10-ąjį dešimtmečius. Taigi, jei vaikinų akyse nori atrodyti žavingai, platų džinsinį švarką pamiršk - jiems tai pernelyg kaprizinga tendencija.

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Oct 19, 2016 at 8:38am PDT

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Feb 18, 2017 at 8:26am PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Jan 5, 2017 at 9:00pm PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Jan 29, 2017 at 7:49am PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Dec 15, 2016 at 12:17pm PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Nov 8, 2016 at 11:52pm PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Nov 6, 2016 at 9:11pm PST

DŽINSAI AUKŠTU LIEMENIU

Kitas madingas, bet įvairių vertinimų sulaukiantis drabužis - vadinamieji mom jeans. Tokie džinsai išpopuliarėjo 9-ąjį dešimtmetį, jiems būdingas aukštintas liemuo, nutrinto efekto audinys ir kartais laisvesnis kirpimas ar net užmetamos klostės priekyje ties liemeniu. Šie džinsai gali kurti ne visai malonų efektą. Kaip pastebėjo vaikinai, neretai mom jeans gerokai platina sėdimąją, o ypač nepalankiai jie vertina tokių džinsų ir už jų liemens sukišto plataus megztinio derinį.

Rodos, madistėms mom jeans patinka, juk jos drąsiai traukia vintažinius drabužius, jei tik šie grįžta į madą. Vis dėlto, kaip rodo apklausos, kai kurias tendencijas verta ignoruoti. Tiesa, tai tik vaikinų nuomonė, bet pripažinkim - ne viena mūsų norime jiems atrodyti patraukliai.

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Feb 4, 2017 at 9:01am PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Oct 25, 2016 at 4:52pm PDT

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Nov 2, 2016 at 9:10am PDT

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Jan 4, 2017 at 1:30am PST

A post shared by streeTrends (@streetrends) on Oct 11, 2016 at 10:27am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis