O varge... dėl suknelių skandalai, intrigos ir gėda - prabangioje šventėje garsenybės susimovė

Dažniausiai svarbiose ceremonijose neigiami dalykai lieka už kadro, intrigos po kaulelį nenarstomos. Vis dėlto šiųmetė Oskarų ceremonija tapo kiek komiška. Vienos po kitų garsenybės patyrė aprangos nesėkmes, o kai kurioms teko ir apsipykti su mados namais.

Apie Nicolei Kdiman alerginę odos reakciją sukėlusią mados namų "Armani Prive" suknelę jau rašėme (paskaityti gali ČIA). Aukštosios mados apdaras, nors ir dailus, šypseną aktorei kėlė neilgai, visos ceremonijos N. Kidman ir neišlaukė.

Kita gražuolė - Katy Perry - irgi tapo suknelės auka. Po Oskarų vykusiame "Vanity Fair" vakarėlyje dainininkės suknelė suplyšo. Ne kur kitur, o tiesiai per užpakaliuko vidurį - nei pridengsi, nei užsiūsi. Štai tau ir aukštosios mados suknelė, greičiausiai dizaineriui Jeanui Paului Gaultier už nekokybišką drabužį kaip reikiant kaito ausys.

AFP/Scanpix nuotr.

Twitters nuotr.

Dar viena dėl apdarų patyrusi gėdą - Mariah Carey. Garsenybės pomėgį pabrėžti visus figūros pranašumus žino daugelis, tačiau šįkart noras pasirodyti peržengė ribas. Atlikėjos krūtinė sprūste sprūdo pro iškirptę ir, žinoma, pasimatė daugiau nei reikia.

Reuters/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Aprangos netyčiukas ištiko ir aktorę Blancą Blanco. Žavi dama prieš renginį matuodamasi suknelę neapskaičiavo, kad skeltukas bus kiek per aukštas, o apatinis trikotažas per atviras. Pastarasis buvo toks minimalus, kad išsiskleidus skeltukui atsivėrė pikantiški vaizdai.

Vida Press nuotr.

Galiausiai į skandalą dėl suknelės įsisuko garsi aktorė Meryl Streep. Prieš Oskarų vakarą dėl suknelės ji tarėsi su mados namais "Chanel". Šie ėmėsi persiūti drabužį specialiai aktorės kūno linijoms. Tačiau Meryl agentai už tai, kad garsenybė pasipuoš "Chanel" suknele, pareikalavo mados namų užmokesčio. Pasak dizainerio Karlo Lagerfeldo, "Chanel" niekada nemokėjo ir nemokės žvaigždėms už tai, kad jos garsina mados namų apdarus.

Beveik baigus suknelės koregavimo darbus agentai paskelbė, kad "Chanel" paslaugų nebereikės - jie rado, kas už Meryl Streep pasirodymą sumokės. Tai padaryti pasišovė garsusis libaniečių dizaineris Elie Saabas. Deja, brandaus amžiaus dama prašmatnaus apdaro nesuvaldė - į ilgą šleifą įsipynus aukštakulniams ji vos nepabučiavo raudonojo kilimo. Gal visgi karma yra?

AFP/Scanpix nuotr.

AFP/Scanpix nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis