Naujausia tendencija: džinsai, kurie tausoja mūsų planetą!

Prieš kelerius metus Promod išleido džinsų kolekciją, kuri atpažįstamą pagal vardus, pritaikytus visiems figūrų tipams. Nesvarbu koks jūsų figūros tipas, Jūs rasite tobulus džinsus sau, kurie puikiai prisitaikys prie visų netobulumų, tuo pačiu paryškins privalumus. Promod misija yra džiuginti kiekvieną moterį šauniu ir žaismingu įvaizdžiu.

PLANETAI DRAUGIŠKAS PASIRINKIMAS


Tvarumas yra pagrindinė Promod vertybė. Globaliai džinsų gamybai yra sunaudojami dideli vandens resursai. Dėl to šį sezoną Promod pristato naujas gamybos technologijas, kurios džinsų gamyboje sunaudoja 50% mažiau vandens.

 

ORGANINĖ MEDVILNĖ (Marcel tipo džinsų nuotrauka įdėta)


MARCEL tipo džinsai yra ekologiškiausias pasirinkimas Promod džinsų kolekcijoje. Jų gamyboje naudojamos medvilnės pluoštas išgaunama iš organinių ūkių. MARCEL tipo džinsus atpažinsite iš aukšo liemens ir tiesaus kirpimo. Jie paryškina liemenį, idealus pasirinkimas H ir X figūrų tipams.

 

PERDIRBTAS PLUOŠTAS (Gaston tipo džinsų nuotrauka įdėta)


GASTON tipo džinsai gaminami iš anksčiau dėvėtų ir perdirbtų džinsų. Taip pat į pluoštą įmaišomas poliesteris, kuris išgaunamas iš perdirbtų plastikinių butelių.

 

NAUJIENA


Šį sezoną Promod pristato naujo tipo džinsus, pavadinimu SLOUCHY. Šių kelnių modelis staigiai platėja nuo klubų ir susiaurėja apačioje. Būtent jos puikiai paslepia viską, ką norisi paslėpti ir svarbiausia – akcentuoja taliją. Derinkit šias kelnes su trumpomis odinėmis striukėmis, trumpintais švarkais arba palaidinėmis, megztiniais sukištais į vidų.

 


Užsukite į PROMOD ir išsirinkite labiausiai tinkančius! Nepamirškime būti atsakingi ir saugoti savo planetą!

PROMOD parduotuves rasite:

Vilniuje – Ozo g. 18 („Ozas“), Saltoniškių g. 9 („Panorama“); Kaune – Karaliaus Mindaugo pr. 49 („Akropolis“); Klaipėdoje – Taikos pr. 61 („Akropolis“).

Užsakymo nr.: PT_64701

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis