6 šukuosenos tarsi iš viršelio

Kas jau kas, o mes tai tikrai žinome, kaip suteikti plaukams reikiamos tekstūros, - juk mūsų viršelių garsenybėms tie šedevrai ant galvų ne fotošopais kuriami. Atskleisime ir tau šiek tiek puikių šukuosenų paslapčių.

EMMA STONE
Visiškas glamūras
Ar sudėtinga? Įgūdžių reikės.

„Glotnios, dailiai krintančios garbanos iš karto suteikia elegantiškumo kiekvienam įvaizdžiui“ - teigia garsenybių plaukų stilistė Jenny Cho. Tau reikės labai gerų garbanojimo žnyplių. Idealu, jei jos veiktų trimis karščio ir trimis laiko režimais, nes skirtingo tipo plaukai turi būti veikiami skirtingu karščiu. Pavyzdžiui, storesnių plaukų garbanos formuojamos ilgiau palaikant aukštesnę temperatūrą. Trumpiau ir mažiau įkaitintomis žnyplėmis garbanojami silpnesni plaukai.

Padalink plaukus plačiomis sruogomis ir kiekvieną jų suk iki akių lygio kryptimi nuo veido, pirmiausia papurškusi plaukų laku. „Šukuok tik visiškai atvėsusius plaukus. Ir šukuok labai atsargiai“ - įspėja J. Cho. Paskutinis akcentas – truputis blizgesio teikiančio serumo ar aliejaus.

Priemonės, kurios tau pravers

Automatinis plaukų garbanoklis su jonų kondicionavimo sistema PHILIPS ProCare HPS950/00, 126,50 Eur: ilgai laikančios garbanos suformuojamos vos per kelias sekundes, plaukai nesišiaušia ir žvilga.

Plaukų serumas su medvilnės sėklų aliejumi Helen Seward Indaco, 21 Eur: plaukus drėkina, maitina ir akimirksniu suteikia jiems blizgesio.

JENNIFER LOPEZ
Glotni netvarka
Ar sudėtinga? Vidutiniška.

Esminis skirtumas tarp šitų ir bet kokių kitų bangų: jos nepasišiaušusios, glotnios ir žvilgančios. Pirmiausia ištepk plaukus tiesinamąja priemone ir išdžiovink džiovintuvu naudodama natūralių šerių šepetį. Tau prireiks tiesinamųjų žnyplių su jonų kondicionavimu – tada plaukai nei elektrinsis, nei šiaušis. Suk ir lankstyk jomis plaukus apie 5 sekundes. „Suk sruogą taip, lyg norėtum iš jos suformuoti C raidę“ - patikslina garsenybių plaukų stilistė Ursula Stephen. Į plaukų šaknis įmasažuok sausojo šampūno, kad suteiktų tekstūros.

Priemonės, kurios tau pravers

Tiesinamosios žnyplės su jonų kondicionavimu PHIPILS HP8371/00, nuo 58,79 Eur: maloniai vibruojančios plokštelės tolygiai paskleidžia sruogą per visą žnyplių plokštumą, todėl paveikiamas kiekvienas plaukelis.

Tiesinamasis plaukų kremas Helen Seward Indaco, 18 Eur: idealiai išlygina plaukų paviršių ir suteikia jiems švelnumo bei glotnumo.

BEYONCE
Paplūdimio žvaigždė
Ar sudėtinga? Lengva.

Esmė – seksualiai sutaršyti plaukai. Kuo labiau sutaršysi, tuo geriau! Dar drėgnus juos ištepk putomis, suskirstyk nedidelėmis sruogomis ir kiekvieną susuk į mažutį kuodelį. Sutvirtink segtukais. Taip susuktus plaukus visiškai išdžiovink džiovintuvu su difuzeriu. Išleisk plaukus ir sutvirtink jūros druskos purškikliu arba putomis.

Priemonės, kurios tau pravers

Plaukų džiovintuvas PHILIPS Drycare Prestige Moisture protect HP8280/00, 69,99 Eur: specialus jutiklis reguliuoja temperatūrą ir taip neleidžia perkaitinti plaukų.

Apimties suteikiančios putos Helen Seward Indaco, 17 Eur: plaukai tampa purūs ir natūraliai spindi, nelieka riebios plėvelės.

CARA DELEVINGNE
Švelnus krytis
Ar sudėtinga? Įgūdžių reikės.

Paruošk plaukus – ištepk purumo teikiančia priemone ir išdžiovink naudodama apvalų šepetį suskirsčiusi didelėmis sruogomis. Ypač tiks karšto oro formuoklis su šildomuoju šepečiu: naudodama formuoklį ne tik saugiai išdžiovinsi plaukus, bet tuo pat metu sumodeliuosi ir norimą šukuoseną. Baigusi džiovinti sruogą, pridėk ties šaknimis du pirštus, apvyniok aplink juos sruogą ir sutvirtink. Kartok tą patį su kiekviena sruoga. Kai plaukai visiškai atauš, paleisk juos ir švelniai bangas sušukuok. Ilgai jomis puikuosiesi (ir nereikės jokių suktukų), tik bebaigdama formuoti patepk jas kremu, kuris mažina šiaušimąsi.

Priemonės, kurios tau pravers

Karšto oro formuoklis PHILIPS ProCare HP8656/00, 54,99 Eur: yra 5 priedai šukuosenai kurti!

Ekologiškas apimties suteikiantis plaukų lakas Helen Seward, 22,50 Eur: ilgam užfiksuoja šukuoseną nepriklausomai nuo aplinkos drėgnumo.

RIHANNA
Svajonių garbanos
Ar sudėtinga? Vidutiniška.

Jei plaukai natūraliai linkę suktis (laimingoji!), naudok kūginį prietaisą plaukams garbanoti. Jis garbanas atpalaiduos ir suteiks joms norimą formą. Paimk didelę sruogą ir pirmiausia kūginiu suktuku perbrauk per ją 3-4 kartus, tarsi lygindama, o tada susuk ant jo ir kelias sekundes taip palaikyk. Galiausiai sumaišyk šlakelį plaukų želė su tiek pat žvilginamojo serumo ir perbrauk tuo mišiniu per garbanas. Jei plaukai visiškai tiesūs, pirmiausia susuk daugybę smulkių garbanėlių, o tada pataršyk jas pirštais, kad papurtų.

Priemonės, kurios tau pravers

Titanu dengtas kūginis plaukų suktukas su jonų kondicionavimo sistema PHILIPS StyleCare BHB871/00, nuo 38,39 Eur: specialus indikatorius praneša, kad garbana suformuota, plaukams suteikiama žvilgesio.

Gaivinamoji priemonė garbanotiems plaukams Helen Seward, 16 Eur: tobulai išryškina plaukų bangas ir garbanas.

MILA KUNIS
Tiesu lygu
Ar sudėtinga? Vidutiniška.

Pirmiausia ištrink galvą tiesinamaisiais šampūnu ir kondicionieriumi. Nusausink plaukus rankšluosčiu ir ištepk apimties suteikiančia priemone, daugiau dėmesio skirdama šaknims. Iššukuok plaukus, kad tolygiai paskirstytum priemonę. Pasilenk, permesk plaukus į priekį ir džiovink naudodama plokščią šepetį. Šukuok plaukus visomis kryptimis – taip jų kutikulės užsivers, ir jie nesišiauš, nebus prisiploję ties šaknimis.

Kai plaukai taps vos drėgni, atlošk galvą ir išdžiovink sruogas aplink veidą, naudodama tokį pat šepetį. Šukuok permesdama plaukus iš kairės į dešinę, tada atgal, vėl atvirkščiai, kol plaukai visiškai išdžius. Lengvai apipurkšk plaukus nuo karščio saugančia priemone ir ištiesink plaukų žnyplėmis.

Priemonės, kurios tau pravers

Tiesinamosios žnyplės PHILIPS Moisture Protect HP8372/00, 73,99 Eur: neleidžia plaukams šiauštis, specialus jutiklis reguliuoja džiovinimo temperatūrą.

Purškiama neskalaujama apsauginė drėkinamoji plaukų kaukė su arganų aliejumi Helen Seward Mediter 10 in 1, 19 Eur: suteikia plaukams šilkinio švelnumo, saugo nuo karščio ir atkuria pažeistą struktūrą.

Užsakymo nr.: PT_73962162

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis