Pinterest sklando lūpų nuotrauka, dėl kurios merginos kraustosi iš proto

Jau ilgą laiką madingiausiais vadinami Kylie Jenner išpopuliarinti matinio efekto lūpų dažai. Vis dėlto atėjo laikas matinius dažus stumtelėti į šoną ir išbandyti kai ką naujo.

Vos kelios dienos ir soc. tinkle pinterest nuotrauka, kurioje švytinčios papajų atspalvio lūpos, sumušė visus rekordus. Šia nuotrauka pasidalijo daugiau nei 187 tūkst. žmonių!

Staiga išpopuliarėjęs dažų atspalvis pramintas švytinti papaja. Prekyboje jis pasirodė 2016 m. ir buvo šluote šluojamas iš lentynų. Tačiau ypatingo dėmesio įvairiuose soc. tinkluose sulaukė tik dabar. Merginas pavergė romantiška ir subtili spalva, suteikianti lūpoms panašaus į strobingą švytėjimo. Šiuose dažuose yra šviesą atspindinčių dalelių, sukuriančių tą nuostabų nuauksintų lūpų efektą.

Visgi blizgiuosius lūpų dažus bandžiusios merginos pripažino, kad naudodama tik šį produktą, pinterest ar instagram nuotraukose sklandančio įspūdžio nepasieksi. Dažai, nors ant pakuotės rašoma papajų atspalvio, trokštamo įvaizdžio nesukuria. Net priešingai - pernelyg nušviesina lūpas. Kad makiažas atrodytų fantastiškai, grožio tinklaraštininkės siūlo švytinčius papajų dažus tepti ant rausvo lūpdažio. Būtent tuomet išgaunamas nuotraukose matomas efektas.

A post shared by Itchcouture (@itchcouture) on Feb 9, 2017 at 11:20pm PST

A post shared by Linsanti (@lin.santi) on Dec 28, 2016 at 11:45am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis