Mados mylėtojų pamėgtas prekinis ženklas „BestSecret“ - pagaliau ir Lietuvoje!

Vienas iš žinomiausių ir išskirtiniausių prekinių ženklų Europoje BestSecret pagaliau atkeliauja į Lietuvą! BestSecret – tarsi slapta mados mylėtojų bendruomenė, į kurią patekti galima tik turint VIP KVIETIMĄ. Tavęs laukia žinomiausi prekių ženklai ir neįtikėtinai didelės nuolaidos – nepraleisk galimybės ir prisijunk prie mūsų!

Pagrindinės BestSecret prekinio ženklo ypatybės – drabužių kokybė, išskirtinis dizainas bei puikūs pasiūlymai ir nuolaidos visiems šeimos nariams. Tai mados rojus, kuriame sau tinkamą drabužį atras kiekvienas norintis.


BestSecret– net 3000 tarptautinių prekinių ženklų, o nuolaidos net iki 80%! Čia rasite tokius prekinius ženklus kaip Michael Kors, MaxMara, Dior Balenciaga, Bottega Veneta, Tommy Hilfiger, Lacoste, Adidas bei daugybę kitų.


„BestSecret“ drabužiai
„BestSecret“ drabužiai
Organizatorių archyvas


BestSecret prekinis ženklas atsižvelgia į naujausias mados tendencijas, todėl siūlo stilingiausius drabužius, avalynę bei aksesuarus. Norimus aprangos derinius BestSecret ras įvairaus stiliaus gerbėjai: tiek mėgstantys laisvalaikio stilių, tiek vertinantys rafinuotus, eleganciją pabrėžiančius drabužius.


BestSecret taip pat pristato drabužius, avalynę bei aksesuarus į namus, todėl yra paprasta įsigyti madingą aprangą net neišėjus iš namų. Drabužiai ne tik nemokamai pristatomi į pasirinktą vietą, bet prireikus taip pat grąžinami be jokio papildomo mokesčio.


„BestSecret“ drabužiai
„BestSecret“ drabužiai
Organizatorių archyvas


Pakvietimai į BestSecret nėra dalinami dažnai, o jų kiekis - limituotas. Norint tapti BestSecret bendruomenės nariu, būtina užsiregistruoti, tik taip jus pasieks naujienos apie naujausias kolekcijas, prekinių ženklų papildymus, specialius pasiūlymus bei nuolaidas.


SPAUSK IR GAUK VIP KVIETIMĄ


Pasižvalgykite po naujausią BestSecret drabužių kolekciją:Užsakymo nr.: PT_63768

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis