Grammy apdovanojimai: geriausi ir blogiausi žvaigždžių įvaizdžiai

Dar vieni apdovanojimai – dar viena stilingiausių (ir nepataikiusių) apžvalga! Šį kartą žvalgomės, kaip atrodė raudonuoju Grammy apdovanojimų kilimu žengusios žvaigždės.

Ariana Grande, praėjusiais metais nusprendusi protestuoti ir praleisti Grammy apdovanojimus (dainininkei nebuvo suteikta laisvė atlikti savo pasirodymo taip, kaip jis buvo sumanytas), šiais metais tiesiog sužibėjo įspūdingu Giambattista Valli jai kurtu įvaizdžiu.


Ariana Grande
Ariana Grande
Vida Press


Kur kas subtiliau, tačiau ne mažiau efektingai atrodė dainininkė Gwen Stefani, kurią 62-iems Grammy apdovanojimams puošė Dolce&Gabbana. Rankomis siuvinėtos gėlės iš akmenukų ir kriauklių – tikras meno kūrinys, idealiai tikęs Gwen.


Gwen Stefani
Gwen Stefani
Vida Press


Bene daugiausiai kritikos strėlių sulaukė atlikėja Tove Lo. Pilkas kostiumėlis pats iš savęs gana blankus, o dar ta keista iškirptė ir kyšantis rožinis liemenukas, derintas prie to paties atspalvio aukštakulnių... Stipriai prašauta pro šalį.


Tove Lo
Tove Lo
Vida Press


Nebuvo suprastas ir FKA Twigs apdaras. Stiliaus kritikai juokavo, kad dainininkė į Grammy apdovanojimus nužengė tiesiai iš siaubo filmų. Bet Twigs gerbėjai puikiai žino neįprastą ir ne visiems priimtiną jos stilių.


FKA Twigs
FKA Twigs
Vida Press


Atskiro dėmesio šių metų Grammy apdovanojimuose susilaukė vyrai, stebinę vienas už kitą keistesniais apdarais. Buvo įdomių, šmaikščių, ne visai pataikiusių ir... tiesiog stilingų. Bet ką čia pasakoti – geriau pati pasižiūrėk!


Ryškiausius Grammy įvaizdžius pamatysi žemiau esančioje galerijoje
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis