Ryški ir spalvinga nauja Promod reklaminė kampanija

Ar žinojai, kad trečiasis metų pirmadienis vadinamas „Mėlynuoju pirmadieniu“ (eng. „Blue Monday“) arba net liūdniausia diena metuose? Tai siejama su dienos trumpumu, laiku iki vasaros ar net per šventes išleistų pinigų suma. Šią dieną tavo nuotaiką praskaidrins nauja Promod reklaminė kampanija! Įsileisk spalvas į kasdienybę! Pasinerk į ryškių spalvų ir meno terapiją!


Promod
Promod
Gamintojo nuotr.


Šį sezoną itin madinga žalsvai mėlyna ir blyškiai žydra spalva, taip pat tamsiai pilki, geltoni, oranžiniai, rudi, raudoni ir šviesiai rožiniai atspalviai.


Promod
Promod
Gamintojo nuotr.


Promod asortimente gali rasti ne tik kasdienius derinius, bet ir dalykinę bei šventinę aprangą. Verslo kolekcijoje vyrų mada derinama su moteriškais siluetais, taip sukuriant elegantišką ir savitą stilių. Drąsiai eksperimentuok kurdama savo įvaizdį ir klasikinį kostiumėlį derink su sportbačiais! Ieškančios drabužių ypatingoms progoms dėmesį turėtų atkreipti į šventinę kolekciją, kurioje dominuoja blizgios medžiagos ir nėriniai, padėsiantys išsiskirti iš minios ir suspindėti!
Užsakymo nr.: PT_61121

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis