Taip atrodo geidulingos lūpos pagal šių laikų grožio supratimą

Jau nuo senų laikų moterys įvairiais būdais gudravo, bandydamos pabrėžti savo lūpų putlumą - kol dar nebuvo injekcijų, kai kurios dailiosios lyties damos patepdavo lūpas mėtomis, kurios dirgindavo jautrią odą ir sukeldavo nedidelį patinimą. Dabar gudrauti nebereikia, nes pasididinti lūpas gali tiesiog kosmetologės kabinete arba pasidažiusi specialiais lūpas putlinančiais blizgiais.

Apie tai, kaip turėtų atrodyti tobulos lūpos, kalbėta tikrai ne kartą, tačiau tyrimų duomenys skirtingi, o ir žmonių nuomonė grožio klausimais nuolatos kinta - kadaise seksualiausiomis laikytos Angelinos Jolie ir Kylie Jenner lūpos dabar nebemadingos.

Vida Press nuotr.

Estetinės kosmetologijos specialistas Tijion Esho kartu su kolegomis atliko tyrimą ir pateikė išvadas - pagal dabartinį grožio supratimą arčiausiai idealo būtų Emily Ratajkowski ir Michelle Keegan lūpos. „Seksualu, tačiau ne vulgaru“ - rezultatus apibendrino Tigion. Tyrimas buvo atliekamas trimis etapais: pirmiausia dalyviams buvo pateikiamos dvi to paties veido fotografijos ir prašoma išsirinkti patrauklesnę, tuomet tyrimo dalyviai turėjo pažymėti veido bruožų privalumus bei trūkumus, o galiausiai kompiuterinės programos būdu buvo kuriamos tobulos lūpos.

Apibendrinus visus duomenis paaiškėjo, kad viršutinė lūpa savo storiu turėtų būti tolygi apatinei lūpai, o plačiausia apatinės lūpos dalis turėtų būti du kartus platesnė, nei susiaurėjimas ties lūpų kampučiais. Didelį vaidmenį atlieka ir vadinamoji „amūro kalvelė“ ties viršutine lūpa - kur kas patraukliau atrodo švelni ir neturi aiškaus kontūro.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis