Geriausiai ir prasčiausiai atrodžiusios People's Choice apdovanojimų žvaigždės

Šių metų People's Choice apdovanojimuose susirinko kaip niekada gausus garsenybių būrys. Tad kritikams, akylai stebintiems žvaigždžių stiliaus pasirinkimus, tikrai buvo ką veikti.

Toli gražu ne visoms raudonuoju kilimu žengiančioms damoms pavyko suspindėti: vienoms koją pakišo netinkami siluetai, kitoms – makiažas, o buvo ir tokių, kurioms sužibėti gerąja prasme sutrukdė jų pačių vulgarumas (damos raudonąja suknele tikrai neįmanoma praleisti pro akis).


Bet pradėkime nuo pozityvios natos. Kai kurioms raudonojo kilimo žvaigždėms kritikai negailėjo pagyrų už subtilumą, eleganciją ir išlaikytą saiką.


TOP 3 geriausi įvaizdžiai


Karen Gillan
Karen Gillan
Vida Press


Žėrintys kristalai, permatomi audiniai, prabangūs nėriniai... Vakarinio įvaizdžio standartas, kurio fone Karen Gillan paprastumas tik dar labiau suspindėjo. Puikiai sužaista su ryškesniais akcentais: raudonomis lūpomis ir prabangos bendram įvaizdžiui suteikiančiais aukštakulniais.


Storm Reid
Storm Reid
Vida Press


Žvelgiant į renginio nuotraukas visų svečių tarpe neabejotinai išsiskyrė Storm Reid. Neįprasta suknelės forma ir hipnotizuojančiai veikiantis rašto bei spalvų derinys atrodė jaunatviškai ir nenuobodžiai.


Lisa Rinna
Lisa Rinna
Vida Press


Baltą įvaizdį pasirinkusi aktorė Lisa Rinna taip pat neprašovė pro šalį. Tobulai figūros linijas pabrėžiantis siluetas ir įdomus suknelės sukirpimas – tiek tereikėjo, kad garsenybių būryje Lisa būtų pastebėta.


TOP 3 prasčiausi įvaizdžiai


Tamera Mowry Housley
Tamera Mowry Housley
Vida Press


Kažin, kas Tamerai Mowry Housley pasiūlė užsirišti geltoną kaspiną? Jei stilistas, tuomet jo karjera turėtų pasibaigti net neprasidėjusi. Ryškus metalo atspalvių akių makiažas, spėjame, derintas prie aukštakulnių, bet ir šiuos reikėtų paslėpti kuo giliau spintoje.


Lala Kent
Lala Kent
Vida Press


Och, Lala Kent... Tai įrodymas, kad ir modeliams tinka anaiptol ne viskas. Atrodo, kad Lala pabandė įsisprausti į keliais dydžiais per mažą suknelę. Norėtųsi timptelėti ją tiek į apačią, tiek į šonus ties šlaunimis.


Jana Kramer
Jana Kramer
Vida Press


Vienintelis geras dalykas Janos Kramer įvaizdyje galėtų būti raudonajam kilimui puikiai tinkantis makiažas. O visa kita... Apie medžiagos skiautę, kurią tikriausiai reikėtų vadinti sijonu, neverta net kalbėti.


Visus vakaro įvaizdžius pamatysi žemiau esančioje nuotraukų galerijojeParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis