Kaip sukurti tobulas garbanas be jokių žnyplių

Susigarbanoti plaukus naudojant karštas žnyples ar šiais laikais populiarius automatinius garbanų formavimo prietaisus tikrai nesudėtinga, bet... Visų pirma kokybiškas prietaisas nemažai kainuoja, antra - net ir naudojant nuo karščio apsaugančias priemones, neigiamo poveikio plaukams išvengti vis tiek nepavyks. Miegoti visą naktį su „bigudukais“ taip pat ne išeitis, todėl siūlome tau naują variantą - kol pasidažysi ir apsirengsi, garbanos jau bus suformuotos!

1 žingsnis - išsiplauk galvą ir jeigu neturi laiko, išdžiovink plaukų džiovintuvu. Net ir gerai išdžiovinus plaukus, šiek tiek drėgmės juose vis tiek bus likę, todėl nieko papildomai daryti nereikės. Jeigu plaukų neplovei, tuomet juos negausiai apipurkšk vandeniu, kad jie būtų vos drėgni. Padalink plaukus į atskiras sruogas, kurių plotis priklauso nuo to, kokių garbanų pageidauji.


Youtube.com

2 žingsnis - apsuk sruogą aplink pirštą ir atsargiai tokiu pačiu būdu suk ją iki pat pagrindo. Susukus sruogą ji turėtų priminti žiedo formą. Sruogą pritvirtink paprastu segtuku. Lygiai tą patį padaryk su likusiais plaukais. Jeigu skubi, čiupk plaukų džiovintuvą ir nustačiusi mažiausią oro srovės galingumą kelias minutes padžiovink susuktus plaukus.


Youtube.com

3 žingsnis - turi 30 minučių saviems reikalams! Pasidažyk, apsirenk, nulakuok nagus ar tiesiog ramiai išgerk kavos. Kiekvieną sruogą atsargiai išleisk, šiek tiek pasklaidyk plaukus pirštų galiukais, kad sruogos neatrodytų pavienės ir užfiksuok plaukų laku. Purkšk laką maždaug 20-30 cm atstumu, kad plaukus padengtų lengva dulksna.


Youtube.com

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis