Rudeninis paltas: 3 universalūs modeliai, su kuriais niekuomet neprašausi

Kiekvienas ruduo atneša naujas tendencijų kryptis, tačiau universalūs modeliai iš mados niekuomet neišeina – jie atrodo stilingai šiandien, taip pat atrodys ir kitais metais.

Šį kartą COSMO rudeninio įvaizdžio įkvėpimu tapo Ispanijos karalienė Letizia, tiesiog virtuoziškai derinanti klasiką su modernumu.


Karalienė Letizia
Karalienė Letizia
Vida Press


Jokių perkrautų detalių, tik tai, kas būtina – lengvas įliemenavimas, nepriekaištingas ilgis ir universali spalva. Puikiai atrodys tiek su klasikinėmis ilgomis kelnėmis, tiek mėgstančioms 3/4 variantą bei sijonus. Rinkis neįpareigojančias, neutralias spalvas – žemės spalvų tonus ar kreminius atspalvius. Juos lengva derinti prie likusio garderobo ar pagyvinti ryškesniais aksesuarais.


Karalienė Letizia
Karalienė Letizia
Vida Press


Nors spalvų tendencijos nuolatos kinta, bazinės spalvos visuomet išlaiko savo aktualumą. Viena iš tokių spalvų – rožinė. Ne pernelyg ryški, šiek tiek prislopinta, lengvai derinama su kitomis bazinėmis spalvomis – pilka, juoda, smėline, melsva ar raudona. Nereikės sukti galvos dėl likusio įvaizdžio – toks rudeninis paltas taps pagrindiniu tavo stiliaus akcentu.


Karalienė Letizia
Karalienė Letizia
Vida Press


Klasika yra klasika ir niekur nuo jos nepabėgsi – tamsių atspalvių vidutinio ilgio paltas yra vienas iš tų nepamainomų dalykų, turinčių atsidurti tavo drabužinėje. Norėdama paįvairinti įvaizdį žaisk su detalėmis ir išnaudok ryškesnius aksesuarus. 


Daugiau Letizios rudens įvaizdžių pamatysi žemiau esančioje galerijoje


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis