Lūpų kontūro formavimas - nauja banga grožio pasaulyje

Lūpų putlinimas injekcijomis šiais laikais - nieko nestebinanti procedūra. Nustebtum sužinojusi, kiek moterų tai išbandžiusios ir esame beveik tikros, kad ir tarp tavo pažįstamų atsirastų ne viena, reguliariai apsilankanti pas kosmetologę būtent šiuo tikslu. Gerai atlikto darbo net nepastebėsi! Anksčiau ar vėliau ši manija aprims ir dauguma vėl grįš prie natūralumo arba... Pasiduos Azijos šalyse populiarėjančiai grožio tendencijai - lūpų mažinimui.

Perskaitei teisingai - į madą veržiasi plonos lūpos, tik šiuo atveju vietoj injekcijų atliekama kur kas rimtesnė procedūra. Atlikus vietinę nejautrą chirurgas pašalina dalį lūpų odelės ir suformuoja naują lūpų liniją. Rezultatas - mažesnės ir plonesnės lūpos. Operacija trunka 15-30 minučių, priklausomai nuo norimo efekto. Siūlai pašalinami maždaug po savaitės. Anot specialistų, skausmas pakenčiamas, tačiau gijimo laikotarpiu vis tik reikia pasisaugoti, nes lūpos būna jautrios.


Beje, lūpų mažinimas kainuoja gerokai brangiau, nei didinimas - nuo tūkstančio iki trijų tūkstančių dolerių. Tačiau efektas ilgalaikis, taigi vieną kartą pasidarius operaciją, po pusmečio tikrai nereikės sugrįžti. Instagrame jau galima pamatyti daugybę nuotraukų su žyme #lipreduction (lūpų mažinimas), taigi panašu, kad tai nėra tik pavienių moterų įgeidis. Beje, ši procedūra dažnai atliekama vyrams, norintiems sukurti griežtesnius veido bruožus.

A post shared by DRK Beauty Clinic (Ekkamai3) (@drkbeautyclinic) on Mar 21, 2017 at 4:09am PDTParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis