Pamergių suknelės: vestuvių šventės įvaizdžio akcentas

Pamergių suknelės – vienas pagrindinių vestuvių puotos įvaizdžio akcentų, juk pamergės visą dieną praleidžia šalia nuotakos. Vestuvių planuotoja, stilistės ir drabužių kūrėjos dalijasi mintimis, kaip šventės metu atrodyti puošniai ir elegantiškai, tačiau neužgožti nuotakos.

Kodėl įprastai pamergės vilki vienodos spalvos ir netgi silueto sukneles? „Tai tiesiog pamergių – kaip jaunosios palydos – skiriamasis ženklas, padedantis jas atskirti. Be to, vientisos gamos drabužiai gražiai atrodo nuotraukose“, – sako vestuvių planuotoja Karolina Meginytė. – Daugelyje šalių pamergės ir pabroliai turi nemažai užduočių: šventės metu jie turi pasisakyti, ruošia įvairius siurprizus, rengia užduotis, kad svečiams nebūtų nuobodu“.


Stilistė Miglė Plukaitė teigia, kad pagal šiųmetes tendencijas, populiariausia rinktis vienodos spalvos pamergių suknelės, tačiau galimi įvairūs sprendimai – skirtingi modeliai ar suknelių kirpimai. Svarbiausia išlaikyti koloristinį suderinamumą ir proporcijų atitikimą, tuomet pamergių įvaizdis bus patrauklus akiai.


„Visų pirma pamergių įvaizdis turėtų stilistiškai tikti prie vestuvių temos, aplinkos, vietos bei jaunosios suknelės, – pataria stilistė Ernesta Jorudė. – Jeigu tai romantiškos, bohemiškos vestuvės, gražiausiai atrodytų plevėsuojančio šilko suknelės. Jeigu tuoktuvės itin prabangios, pamergės puikiai atrodytų ir su ilgomis vakarinėmis suknelėmis, bet patarčiau rinktis minimalistinį stilių: vienspalves kokybiško audinio sukneles, tarkim, šilko ar itin plonos vilnos. Kokybiškas audinys suteikia žavesio bet kokiam siluetui: net ir pats paprasčiausias atrodys puikiai. Minimalizmas visada atrodo geriau nei daug raukinių, nėrinių ir blizgučių.“


Sergey Ivakhnov nuotr.



„Šilkas visada kuria ištaigingą nuotaiką. Negali atsistebėti kaip lengvai jis krenta, drabužiai pasiūti iš šio audinio plazdena ore tarsi drugeliai, – sako modelis bei tituluota gražuolė Gintarė Dainytė, pristatanti lietuvių kūrybinio dueto „Different WE“ kurtas „Armani“ šilko sukneles. Anželika Šreder ir Oksana Kozlova – drauge kuriančios seserys dvynės – labai panašios, bet tuo pačiu skirtingos. Būtent tai ir atsispindi jų neįprastame ir originaliame įkurto prekinio ženklo pavadinime.


Sergey Ivakhnov nuotr.


Seserys sako kuriančios moteriai, kuri vertina eleganciją, turi brandų požiūrį į grožį, moteriškumą, vertina tvarią, nevienadienę madą. „Savo naują kolekciją kūrėme iš naujos kartos šilko analogo, pasižyminčio daugeliu privalumų: jis leidžia odai kvėpuoti, puikiai krenta, lengvai plazdena, subtiliai blizga ir netgi mažiau glamžosi nei natūralus bei yra gerokai pigesnis“, – sako Anželika, kurią papildo sesuo Oksana. – Stilistai visada rekomenduoja pamergėms siūtis sukneles iš kokybiško audinio. Naujos kartos šilkas pasižymi be galo turtinga spalvų palete – tai leidžia jaunosios palydėtojoms išsirinkti norimą atspalvį. Suknelių siluetas gali būti klasikinis, tinkantis kone visoms merginoms arba galima kiekvienai atskirai rinktis jos figūrą geriausiai pabrėžiantį kirpimą arba išskirtinį rankovių bei iškirptės ilgį.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis