4 netikėtos spalvų kombinacijos super madingam įvaizdžiui

Vasarą tikrai neprašausi derindama melsvą džinsą su bet kuria ryškesne spalva. Klasika? Klasika! Bet mes už eksperimentus – ne visuomet įprastus, užtai drąsius ir gyvybingus.  

Dangaus žydrumas + pastelinis gelsvumas


View this post on Instagram

Orange crush. 🍊

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on

Vasaros kaitra, gaivinama švelnaus pajūrio vėjo dvelksmo, byrantis smėlis, kopos ir vanduo. Ryšku, bet nerėžia akies. Gyvybinga, bet neperspausta – pats tas, ko norisi vasariškam įvaizdžiui sukurti. Derink su aukso atspalvio ar intensyviais, neoninių atspalvių aksesuarais.


Mėtinė + ryškiai raudona


View this post on Instagram

Happy Easter y’all 🐥🐇💐🥚

A post shared by Josephine Bredsted (@josephinebredsted) on

Tobulas tandemas ir nepriekaištingas kontrastų žaismas: švelni mėtinė lengvai slopina sodrų raudonumą ir atvirkščiai – raudonos spalvos ryškumas suteikia naujų atspalvių žavingajai pastelei. Kontrastuojančiame įvaizdyje silpnesnė spalva dominuoja, ryškesnė lieka antrame plane.


Neoninė žalsva + persikinė


Tarsi dvi stiprios, ryškios asmenybės viename – nežinai, į kurią žiūrėti ir negali atitraukti akių nuo abiejų. Norėdama pabrėžti ir sustiprinti švelnius atspalvius, rinkis laisvo kirpimo drabužius – plačias kelnes ar vėjyje plazdančius sijonus.


Oranžinė + ryškiai rožinė


Gyvenimas – kaip karuselė! Prisijaukink drąsias spalvas, paleisk į laisvę savo svajones. Įkvėpti vasariško džiaugsmo, klasikiniai deriniai įgauna naujas formas – ryškias, gyvybingas, nepaklūstančias standartams. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis