2017 m. manikiūro tendencijos ir madingiausios nagų lako spalvos

2017 m. pavasarį grįžta ryškios ir energingos spalvos, įkvėptos egzotiškų kraštų. Persikelti į vieną tokių užburiančių kampelių -
Fidžio salą - kviečia nagų lakai OPI.

Prekių ženklas OPI yra profesionalams skirtų nagų priežiūros priemonių lyderis. Pirmąja nagų ledi praminta Suzi Weiss-Fischmann iki šiandien aktyviai dalyvauja nagų lako OPI kūrime. Ji prisideda ir prie kas sezoną naujinamų atspalvių paieškos, ir kartu su chemikais, tobulindama nagų lako formules, sukasi laboratorijoje.

Suzi Weiss-Fischmann, OPI nuotr.

OPI išsiskiria itin kokybiškais ir kūrybiškais produktais, nuo 2004 m. OPI „NAILS Readers’ Choice Award“ kasmet laimi pagrindinį prizą mėgstamiausios spalvos nominacijoje. Nagų lako paklausa tokia didelė, kad per metus pagaminama net 55 milijonai nagų lako buteliukų, kasdien – apie 150 tūkst.

Buteliukas yra vienas skiriamųjų OPI ženklų, 1987 m. jis tapo pirmuoju originalios formos nagų lako buteliuku ir, žinoma, buvo patentuotas. Išskirtinės jo savybės – grubi gaubtelio tekstūra, kuri leidžia lengvai išlaikyti teptuką, apvalus buteliuko korpusas ypač patogus suimti ir laikyti delne, o ilgas ir minkštas šepetėlis lengvai ir tolygiai tepa laką, be jokių brūkšnių.

Gamintojo nuotr.

Kiekvienas nagų lako buteliukas turi žaismingą pavadinimą, apibūdinantį lako atspalvį: „Exotic birds do not tweet“ (liet. – egzotiški paukščiai negieda), „Miami Beat“ (liet. – Majamio ritmai), „Big apple red“ (liet. – didysis raudonas obuolys), „Lincoln park after dark“ (liet. – Linkolno parkas po sutemų) ir t.t.

Vienas populiariausių nagų lako OPI atspalvių – 1999 m. rudens ir žiemos „Holivudo“ kolekcijai sukurtas „I am not really a waitress“ (liet. – ne ne, aš ne padavėja). Tai solidaus raudonio spalva, įkvėpta imigrančių. Už Atlanto amerikietiškąją svajonę siekiančios įgyvendinti merginos dažniausiai imdavosi padavėjų darbo. Pagrindinis jų siekis buvo susirasti turtingą jaunikį ir įgyti aukštesnį socialinį statusą. Kad pavyktų priartėti prie turtingų svajonių jaunikių, atvykėlės dažnai apsimesdavo priklausančios aukštuomenei, nors iš tiesų buvo paprastutės padavėjos. Taip prabangioji holivudinė spalva gavo gana ironišką pavadinimą.

Gamintojo nuotr.

OPI yra pirmoji profesionalios nagų priežiūros kompanija, pradėjusi bendradarbiauti su daugybe Holivudo filmų. Kino juostai „Užsispyrusi blondinė“ buvo sukurta nagų lako kolekcija „Legally Blonde 2“. Šios kolekcijos aukso atspalvis „Blond Date“ pasirodė ir vienoje filmo scenų, kai pagrindinei herojei Elle salone buvo atliekamas prancūziškas manikiūras.

Gamintojo nuotr.

OPI turi bene ilgiausią sąrašą garsenybių, su kuriomis kurti bendri projektai, tarp jų – atlikėjos Mariah Carey, Gwen Stefani, Katy Perry, aktorė Kerry Washington, tenisininkė Serena Williams.

OPI partneriais yra tapę ne tik pramogų pasaulio vardai, bet ir garsūs gamintojai. Kartu su kompanija „Ford Motor Company“ buvo sukurtas atspalvis „Mustang Red“, įkvėptas įžūliojo „Ford Mustang“ modelio. Kitas raudonas atspalvis skirtas populiariajam „Coca Cola“ („Coca Cola Red“), o kartu su buitinių elektros prietaisų gamintoju „Whirlpool“ sukurtas atspalvis „I Don’t Do Dishes“ (liet. – aš indų neplaunu). Su kompiuterinės technikos gigantu „DELL“ OPI pristatė naują spalvingą lakų kolekciją ir kartu pasiūlė išskirtinio dizaino kompiuterius.

Gamintojo nuotr.

OPI gamina kelias skirtingas nagų lakų ir priežiūros priemonių linijas, iš kurių tinkamiausius produktus išsirenka ir profesionalūs manikiūro meistrai, ir moterys, norinčios nagus gražinti namuose.

Ilgalaikiai hibridiniai nagų lakai „Infinite Shine“ atrodo tarsi tikras gelinis lakas, tačiau jiems nereikalingos specialios džiovinančios lempos. Paletėje yra net 60 dailiai švytinčių atspalvių.

Kad „Infinite Shine“ išliktų kuo ilgiau, jam siūloma 3 žingsnių sistema. Pirmiausia nagai padengiami specialiu pagrindu, kuris šiuos sutvirtina ir užmaskuoja dėmeles. Tuomet 2 plonais sluoksniais tepamas pasirinktas „Infinite Shine“ atspalvis, o galiausiai nagai nulakuojami specialiu blizgikliu. Nepriekaištingas manikiūras išlieka iki 10 dienų.

Gamintojo nuotr.

Gelinis lakas „Gelcolor“ naudojamas profesionalią nagų priežiūrą teikiančiuose salonuose, nes jam reikalingos ilgalaikį efektą užtikrinančios LED/UV lempos. Šis lakas išsiskiria šeštos kartos geliu, gaminamu iš polimerų pagal pažangiausią cheminę formulę. Jam taikoma speciali šviesos diodų (LED) technologija. Efektas – kelias savaites nuostabiai spindinti sodri palva.

Daugelio pamėgti OPI nagų lakai „Nail Lacquer“ kasmet stebina naujomis spalvų kolekcijomis, dažniausiai įkvėptomis kelionių. OPI kūrybos komanda, prieš kurdama naują kolekciją, išsirenka geografinę vietovę. Ją tyrinėja ne tik diskutuodami, nagrinėdami žemėlapį, žiūrinėdami nuotraukas, bet ir ragaudami autentiškus to krašto virtuvės patiekalus. Šio pavasario „Nail Lacquer“ kryptis – egzotiškoji Fidžio sala, ją atspindi 12 atostogomis alsuojančių atspalvių.

OPI „Nail Lacquer“ Fidžio kolekcija, gamintojo nuotr.

Viena iš OPI įkūrėjų, prekių ženklo ambasadorė Suzi Weiss-Fischmann apie naujosios kolekcijos atsiradimą pasakoja: „Aplankyti Fidžį svajoja kiekvienas. Salos vilioja savo kultūra, virtuve ir spalvingais peizažais – būtent tai ir įkvėpė sukurti dvylika mūsų kolekcijos atspalvių. Fidžio kolekcija leidžia moterims iš viso pasaulio pasidžiaugti šia sala – jos spalvomis puoštis pavasario ir vasaros sezoną.“

Naujoji OPI „Nail Lacquer“ pavasario ir vasaros kolekcija alsuoja atostogų dvasia, joje susipina daugybė nuostabios Fidžio gamtos elementų. Tai hipnotizuojančios vandenyno ir lagūnų žydrynės (atspalviai „Do You Sea What I Sea?“, „Super Trop-i-cal-i-fiji-istic“, „Suzi Without a Paddle“, „I Can Never Hut U“), taip pat ryškių saloje augančių gėlių bei vietinių gyvūnų spalvos („Two-timing the Zones“, „Polly Want a Lacquer?“, „Getting Nadi On My Honeymoon“, „Is That a Spear in Your Pocket?“, „Exotic Birds Do Not Tweet“).

Gamintojo nuotr.

Tropinę kolekciją papildo ir toli nusidriekusių, palmėmis nusėtų smėlėtų paplūdimių įspūdžiai („Coconuts Over OPI“), ir drąsios, ryškios saulėlydžio spalvos („Living On the Bula-vard!“, „No Tan Lines“). OPI Fidžio kolekcijoje iš viso yra 12 naujų egzotiškų atspalvių, kuriais susikursi madingą ir originalų manikiūrą.

OPI „Nail Lacquer“ Fidžio kolekcija, gamintojo nuotr.

Šįmet garsiausi mados namai, pristatydami 2017 m. pavasario ir vasaros kolekcijas, parodė, kad spalvingas manikiūras kuo puikiausiai tinka ne tik progoms, bet ir dienai. Jei nežinai, kurią spalvą rinktis, nedvejodama nagus lakuok keliomis skirtingomis.

Būtent ryškiaspalviai ir kontrastingi nagų lako deriniai – viena pavasario tendencijų. Kad sodrios spalvos atsiskleistų visu grožiu, manikiūro meistrai siūlo auginti kiek ilgesnius nagus, rinktis ovalo formą ir nebijoti eksperimentuoti, nes per ryšku šįmet tikrai nebus.

Gamintojo archyv.

Kita manikiūro tendencija – nagų lakavimas spalvų blokais (color blocking), kai nago plokštelė dengiama keliomis skirtingomis spalvomis. Šį sezoną galima išskirti 3 madingiausius color blockingo variantus.

Pirmasis – spalvingas prancūziškas manikiūras. Nagas dažoma viena spalva, o jo galiukas kita. Jei nori žaismingo manikiūro, derink ryškias, bet priešingas spalvas, pavyzdžiui, OPI Fidžio kolekcijoje esančias švytinčią mėlyną ir šiltą geltoną arba vaiskiai raudoną ir turkio žalumą.

Subtilų efektą sukursi išsirinkusi 2 ramesnius gretimus atspalvius, pavyzdžiui, pastelines rausvą ir alyvų arba pilkšvą ir mėtų žalsvą. Prisimink ir kadaise į madą žengusį atvirkštinį prancūzišką manikiūrą, kai kita spalva lakuojamas ne nago galiukas, o prie apynagės esantis mėnuliukas.

Gamintojo archyv.

Antrasis color blockingo variantas – nagų lakavimas plačiais skirtingų spalvų potėpiais. Jam sukurti pakanka dviejų spalvų, tačiau jei norisi išskirtinio manikiūro, derink 3-4. Itin madingas duetas – viena matinė, o kita metallic efekto spalva. Toks manikiūras taps stilinga vakarėlio aprangos detale. Niekuomet nesuklysi sidabro žvilgesį derindama su šaltais atspalviais, o aukso – su šiltais.

Gamintojo archyv.

Galiausiai – grafinis colorblockingas, kai visa nago plokštelė arba jos dalis lakuojama viena spalva, o kita (kontrastinga) brėžiama tik linija arba dedamas taškelis, kitas mažytis akcentas. Toks manikiūras itin patiks kūrybiškoms merginoms, nes fantazijai ribų čia nėra.

Gamintojo archyv.

Greta egzotiškų spalvų, manikiūro tendencijose plevena ir romantiški pasteliniai atspalviai. Itin madingos rausvų tonų variacijos: flamingų rausva, dūminė rožinė, alyvinė, saulėlydžio violetinė. Taip pat grįžta įvairūs pilki atspalviai.

A post shared by OPI (@opi_products) on Mar 9, 2017 at 3:06pm PST

Kaip ir sodrias spalvas, pastelines šįmet siūloma derinti vienas su kitomis, pagyvinti metallic efekto akcentais, kurie manikiūrui suteiks puošnumo. Pavasarį viena įdomesnių grožio tendencijų – pastelinės spalvos manikiūras ir pastelinių atspalvių makiažas, tai idealus derinys romantikėms.

Gamintojo archyv.

Daugiau akimirkų iš Fidžio salos - OPI naujosios kolekcijos fotogalerijoje:

OPI naujienas sek Facebooke - OPI Lithuania!

Užsakymo nr.: PT_74481086

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis