Žaidimas kontrastais: trys stilingi Victorios Beckham įvaizdžiai

Pasimokyti iš Victorios Beckham stiliaus paslapčių tikrai verta: puikiai parinkti siluetai, iki smulkmenų suderintos detalės ir įdomūs, akį traukiantys spalviniai deriniai. Pamiršk tradicines taisykles ir pasikliauk intuicija – kartais drąsūs kontrastai pasiteisina kur kas labiau, nei klasikiniai saugūs pasirinkimai.


Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press


Prailgintas nude švarkelis ir to paties atspalvio palaidinė puikiai kontrastuoja su dangaus žydrumo kelnėmis. Basutės – minimalistinio stiliaus, labiau akcentuojant įdomų kelnių apačios kirpimą. Papildomas ryškus akcentas – ryški oranžinė rankinė, dabinta auksinio atspalvio grandinėle, tarsi pagyvinančia gana kuklią viršutinę aprangos dalį.


Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press


Net ir klasika gali atrodyti gyvybingai ir nenuobodžiai. Ryškiai raudoni batai kontrastuoja su visu likusiu įvaizdžiu, tampa pagrindiniu akcentu, kurio neįmanoma nepastebėti. Tolygumo bendram stiliui suteikia mažas papildomas akcentas – raudonai lakuoti nagai. 


Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press


Įvaizdis, jau matytas Victorios Beckham kolekcijos pristatyme. Ir nežinia, kur jis geriau atsiskleidžia – ant modelio ar ant pačios Victorios. Dominuoja trys pagrindinės spalvos – balta, melsva ir raudona. Ypatingą kontrastą sukuria prigesintas melsvumas ir raudonos ryškumas. Įvaizdžio išbaigtumui kelnėse subtiliai atsikartoja raudono atspalvio linijos.


Daugiau Victorios Beckham įvaizdžių pamatysi žemiau esančioje galerijojeParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis