Natalija ir Kristina pristatė savo pačių kurtas apyrankes

Vos prieš kelias dienas Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova pristatė ilgai lauktą ir brandintą naujieną - „NK sesės 2“ projektą ir jų pačių kurtas apyrankes. „Idėja buvo sesers. Ji labiau idėjinė, o aš - realizatorė, - Cosmopolitan.lt portalui pasakojo Natalija. - Ryte paskambinusi sesuo pasakė susapnavusi sapną, kad mums reikia užsiimti bendra veikla, papasakojo visą idėją, o aš suvažinėjau ir supirkau viską, ko reikia“. Taip gimė NK sesės 2 kuriamos apyrankės - draugystės, meilės, šeimos ir svajonių.

Darius Gražys

Kristina prisipažįsta jau kurį laiką galvojusi apie tokių apyrankių kūrimą, tačiau tiksliai nežinojusi, kokią žinutę nori siųsti aplinkiniams. „Manau viskam gyvenime ateina savas laikas. Man 2016 metai buvo labai įdomūs - išsiskyriau su sužadėtiniu, teko viską iš esmės keisti, pradėti nuo nulio. Tas naujas etapas taip ir prasidėjo - papasakojau sesei savo idėją ir pradėjome dirbti kartu. Tokios apyrankės dabar labai populiarios, tačiau man visuomet trūko išsamios informacijos apie simbolių prasmę. Kiekviena mūsų sukurta apyrankė turi pavadinimą ir simbolį, kuris turi savitą reikšmę“ - pasakoja Kristina.

Keturias apyrankes pristačiusios sesės atkreipia dėmesį būtent į skaičių keturi, kuris slepiasi net ir pavadinime NK sesės 2: „Kai esame kartu, viską padauginame iš dviejų, mes pakeliame materiją kvadratu - 2x2=4. Viena niekaip nesugebėjau įgyvendinti apyrankių idėjos, o kartu su sese, su jos pagalba ir energija viskas pavyko. Ir apyrankės yra būtent 4, ir startavome 4 dieną“.

Kristina pasakoja, kad simbolika jos gyvenime vaidina svarbų vaidmenį: „Esu iš tų žmonių, kurie tiki simboliais. Lankau seminarus ir domiuosi, kaip apskritai pažinti mus supantį pasaulį ir ženklus, kurie yra aplink mums, tačiau kurių nesugebame perskaityti. Visa informacija apie apyrankių simboliką yra sukaupta iš seminarų, knygų bei įvairiausių autorių ir šaltinių“.

Šeimos apyrankės simbolis - medis. Šeima – kažkas daugiau nei kraujo ryšys. Šeima paskatina jus aukštesniems sėkmės lygiams. Ji – didžiausia vertybė. Medis – tai pasaulio ašis. Simbolizuoja neišsenkančią gyvybinę energiją, ilgaamžiškumą, vaisingumą, pasaulio sukūrimą ir jėgą.

Draugystės apyrankės simbolis - begalybė. Draugystė – gražiausias laikas, kurį žmogus gali skirti kitam. Begalybė – beribio laiko simbolis. Simbolizuoja gyvenimo tėkmę, nuolatinį kitimą be pradžios ir pabaigos. Be to, tai yra vidinės ramybės, atsipalaidavimo, dvasinės pusiausvyros simbolis.

Meilės apyrankės simbolis - laiko ratas. Meilė – jėga, kuri verčia pasaulį suktis greičiau. Tai nuostabiausias jausmas pasaulyje, kelionė viena kryptimi. Laiko ratas – amžinybės, vienybės, tobulumo simbolis. Vienija vyrišką ir moterišką energijas.

Svajonių apyrankės simbolis - lotosas. Svajonė – visų žmogaus vilčių, paslapčių, norų rinkinys. Lotosas – dvasingumo, tobulumo, dvasinio potencialo, palankaus likimo simbolis. Tai ilgų gyvenimo metų ženklas, žadinantis dvasinę sąmonę.

Šiuo metu galima pasirinkti dviejų spalvų apyrankes - juodas ir raudonas. Renkantis apyrankės spalvą, Kristina pataria atkreipti dėmesį į žmogaus charakterį arba dovanoti tokios spalvos apyrankę, kuri suteiktų trūkstamų charakterio bruožų. Raudona – tai veiksmo, sveikatos ir judėjimo spalva. Juoda – išminties ir sukaupto laiko spalva.

„Apyrankes su sese gaminame tuomet, kai turime laiko viena kitai. Mums šis projektas - tai galimybė daugiau laiko praleisti kartu. Tiek mes, tiek dauguma aplinkinių nuolatos skubam, lekiam ir pamirštame tiesiog svajoti, pasakyti myliu artimam žmogui ar paskambinti seniai matytam draugui ir pakviesti jį puodeliui kavos. Galbūt ši apyrankė taps geros energijos šaltiniu. Noriu palinkėti visiems šiek tiek sustoti ir apsidairyti, kas vyksta aplink jus“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis