Kokio amžiaus esi „per sena“ dėvėti džinsus

Ar įmanoma būti per sena džinsams? Klausimas gal ir kvailas, nes iš džinsų, rodos, neįmanoma „išaugti“, tačiau apklausų rezultatai byloja ką kita...

Džinsinės kelnės yra universalus ir pagrindinis skirtingų amžiaus grupių bei kūno sudėjimo žmonių garderobo elementas visame pasaulyje. Džinsų stilių, dydžių ir spalvų pasirinkimas toks didelis, kad kiekvienas tikrai ras bent vieną sau tinkamą porą. Tačiau kompanijos „CollectPlus“ atliktos apklausos duomenimis paaiškėjo, kad tam tikrame amžiuje moterys ir vyrai atsisako džinsinių kelnių ir tam yra loginis paaiškinimas - tiesiog tampa pernelyg sunku rasti idealiai tinkantį variantą.

Apklausę 2000 dalyvių, britai išsiaiškino, kad nuo 53-erių metų džinsines kelnes derėtų keisti kitomis alternatyvomis. Pasirodo, dauguma apklausoje dalyvavusių žmonių prisipažino susidūrę su sunkumais, ieškodami sau tinkamos džinsų poros (fasonas, medžiaga, stilius). Vidutiniškai vyrai užtrukdavo iki keturių dienų, moterys iki aštuonių, kol atrasdavo sau idealiai tinkančius džinsus. 6 proc. apklaustųjų pripažino pajutę visišką neviltį ir netgi apsiverkę, kuomet teko matuotis ne vieną variantą, o niekas netiko.

Nepaisant visų pastangų, maždaug ketvirtis dalyvių taip ir nerado sau tinkamų džinsinių kelnių, o 29 proc. šias paieškas galutinai nutraukė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis