50 baltos atspalvių: kaip juos dėvėti 2019 metų vasaros sezonu

Balta yra balta – pagalvotų dauguma. Tačiau netgi ši klasikinė spalva gali atsiskleisti visiškai naujai – priklauso, su kuo derinsi ir ką savo stiliuje akcentuosi. 

Balti atspalviai vasaros metu visuomet aktualūs, o 2019 metais jų ypatingai gausu. Švarutėlė, tarsi popieriaus lapas, pieniška, pudrinė – visus šiuos baltos atspalvius matėme ant podiumo, tad jie turėtų atrasti vietos ir tavo stiliuje.


COSMOPOLITAN montažas / Vida Press


Balta + klasika


Ypatingai efektingai atrodo pastaruoju metu itin madingi oversize kelnių kostiumai, tačiau variacijos gali būti pačios įvairios – švarkai ar liemenės derinamos su sijonais bei įvairaus ilgio suknelėmis taip pat atrodys puikiai. Atkreipk dėmesį į neįprastus kirpimus ar skirtingų tekstūrų derinimą – miksuok plonus, kone permatomus audinius su storesniais. Lakonišką įvaizdį pagyvink architektūriška avalyne ar subtiliais aukso papuošalais. Balta ir auksas - madingas duetas visais laikais.


COSMOPOLITAN montažas / Vida Press


Balta + smėlinė paletė


Dar vienas būdas apžaisti baltą spalvą ir neprašauti eksperimentuojant – derinti ją su žemiškais smėliniais atspalviais. Tai gali būti laisvai krintančios kelnės, liemenė ar smokingas, derinamas su plazdančia nėriniuota suknele.


COSMOPOLITAN montažas / Shutterstock


Balta + ryškūs akcentai


Net ir viena ryškesnė detalė gali įpūsti drąsaus proveržio klasikiniam įvaizdžiui. Bandyk eksperimentuoti – sodrus citrusinis atspalvis šiais metais itin madingas, tačiau derinti baltą spalvą gali su pačiais įvairiausiais atspalviais. Daugiau apie populiariausias 2019 vasaros sezono spalvas gali paskaityti ČIA. Jeigu tavo įvaizdžio akcentu taps būtent ryškios drabužių spalvos, aksesuarus rinkis mažiau įpareigojančius. Tačiau puikiai atrodys ir klasikinis baltas „nuo galvos iki kojų“ variantas, pagyvintas ryškia rankine ar masyviais rankų papuošalais.


COSMOPOLITAN montažas / Vida Press


Balta + džinsas


Kai susijungia dvi klasikos – balta spalva ir džinsas – prašauti praktiškai neįmanoma. Pats paprasčiausias derinimo metodas – tavo pamėgti mėlyni džinsai ir balti marškinėliai. Tačiau universalių derinių gali atrasti kur kas daugiau. Taisyklės čia neegzistuoja!


COSMOPOLITAN montažas / Vida Press


Balta + metalas


Prabangus metalo žvilgesys pagyvina baltos spalvos nuosaikumą – puikus variantas, kai reikia suspindėti tikrąja ta žodžio prasme. Jeigu žvilgantys drabužiai tau jau per daug, atkreipk dėmesį į aksesuarus. Blizgi metalo atspalvio rankinė atrodys labai efektingai.


Daugiau baltos spalvos įvaizdžio idėjų – žemiau esančioje nuotraukų galerijojeParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis