7 stiliaus patarimai iš įtakingiausios mados pasaulio moters lūpų

Jos bijo. Ja žavisi. Ji - mados ir stiliaus pasaulio ikona. Žinoma, kalbame apie 69 metų Anną Wintour, kuri jau daugiau nei 30 metų vadovauja amerikietiškajam Vogue. 7 Annos Wintour stiliaus patarimai kiekvienai!

1. Atrask savo siluetą. Jei pažvelgtum į Annos nuotraukas, tikrai pastebėtum, kad mados ikona visuomet renkasi to paties silueto drabužius ir jos drabužinės pagrindą sudaro labai panašaus įvaizdžio garderobas. O kam rizikuoti? Rinkis tuos pačius siluetus, tačiau žaisk tekstūromis ir spalvomis. 


Anna Wintour
Anna Wintour
Vida Press


2. Žaisk spalvomis ir medžiagomis. Annos stilius pastovus, tačiau tikrai ne nuobodus. Nebijok spalvų, naujų tekstūrų ir raštų. Eksperimentuodama atrasi netikėčiausių sprendimų!


Anna Wintour
Anna Wintour
Vida Press


3. Pamiršk tik juodą spalvą. Šį patarimą kadaise ji davusi visiems, kurie ateina pas ją į pokalbį dėl darbo. Juoda spalva - klasika, tačiau ji niekaip neišreiškia tavo individualumo. 


Anna Wintour
Anna Wintour
Vida Press


4. Būtinai turėk aukštakulnius. Aukštakulniai - lengviausias būdas atrodyti labiau pasitempusia ir lieknesne. 


Anna Wintour
Anna Wintour
Vida Press


5. Įsigyk kūno spalvos batelius. Tai variantas, kuris tiks praktiškai prie visų vakarinių aprangos variantų, tad tau nereikės sukti galvos, ką avėti šį kartą. 


Anna Wintour
Anna Wintour
Vida Press


6. Turėk bent vienus kailinukus iš dirbtinio kailio. Anna tikina, kad būtent šis daiktas yra vertas tavo investicijų. Tiks ir prie sportinio tipo batelių, ir prie aukštakulnių - priklauso nuo to, kur keliausi. Pati Anna dievina trumpučius, ant pečių uždedamus kailininkus.


Anna Wintour
Anna Wintour
Vida Press


7. Pagyvink įvaizdį aksesuarais. Tokių brangenybių, kokias nešioja Anna, gal ir neįpirksime, tačiau klasikinius perlų auskariukus verta turėti kiekvienai. Aksesuarai gali tapti tavo stiliaus akcentu, jeigu nemėgsti eksperimentuoti su savo įvaizdžiu ir renkiesi klasikinius variantus.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis