Pavasarinėje MOHITO kolekcijoje - gaivios spalvos ir drąsūs aksesuarai

MOHITO pavasarį pasitinka pristatydama kolekciją, kuri koja kojon žengia su pasaulinėmis mados tendencijomis, o dizaineriai subtiliai ir stilingai interpretuoja etno bet safari stiliaus elementus.

MOHITO kolekcijoje atsigręžiama į natūralumą, kuris pabrėžiamas ne tik spalvinėje drabužių gamoje, bet ir medžiagose. Vyrauja lino audinys bei kitos natūralios medžiagos.


Šį sezoną nesuklysi pasirinkusi elegantiškus, šiuolaikiškai pasiūtus kostiumus su dvieilio tipo švarkais, o spalvų diapazone vyraujančios spalvos bus smėlio, kreminė bei subtili rožinė. Vis dar populiarūs išlieka gyvūnų rašto akcentai. Duoklę moteriškumui dizaineriai atidavė sukurdami elegantiškas, bohemišką stilių primenančias sukneles su gėlių raštais, kurios sukuria romantišką įvaizdį. Klasikos mėgėjos ras gana tradicinio kirpimo, bet kartu elegantiškas sukneles, o spalvų asortimente vyraus įvairovė – nuo tradicinės juodos, iki drąsios oranžinės bei šį sezoną ypač madingo baltos ir mėlynos spalvų derinio, kuris sukurs drabužiuose grafinį efektą.


MOHITO 2019 pavasaris/vasara
MOHITO 2019 pavasaris/vasara
Gamintojo nuotr.


Pavasarį sunku įsivaizduoti be megztinio. Šį sezoną jie gana laisvo ir neįpareigojančio stiliaus, kas leis juos priderinti prie įvairių drabužių. Vėsų pavasario vakarą sunku įsivaizduoti be sezonines tendencijas atitinkančio palto. Megztinis ar paltas? Derink juos tarpusavyje ir kurk stilingą naujojo sezono įvaizdį.


Ne veltui sakoma, jog įvaizdį kuria detalės, todėl šį sezoną didelis dėmesys skiriamas įvairiems aksesuarams – charakteringi diržai su sagtimis, rankinės, įkvėptos kaubojų stiliaus, vis dar „ant bangos“ išliekančios rankinės ant juosmens bei „cat – eye“ stiliaus akiniai.


MOHITO 2019 pavasaris/vasara
MOHITO 2019 pavasaris/vasara
Gamintojo nuotr.


Taigi šiemet MOHITO pavasario kolekcijoje vyrauja natūralumas, klasika, švelnūs atspalviai bei drąsesnio įvaizdžio detalės ir aksesuarai, o visa tai derinant tarpusavyje galima susikurti unikalų įvaizdį, kuris leis pasijusti drąsia, pasitikinčia savimi bei nepriklausoma.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis